Największe hity Dawida Podsiadło w jednym mash-upie. Siostry Roszczyk znów zachwyciły!

2020-05-26 16:48 MK
PKsisters
Autor: YouTube/PKsisters

Hity Dawida Podsiadło zna chyba każdy. To niewątpliwie najpopularniejszy obecnie polski wokalista. Jego twórczość wielokrotnie posłużyła innym piosenkarzom i piosenkarkom jako źródło inspiracji. Na nagranie autorskich mash-upów piosenek artysty zdecydowały się między innymi Sanah oraz Sandra Rugała. Teraz podobny projekt opublikowały PKsisters. Zobacz efekty na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło - mash-up największych hitów wokalisty nagrany przez siostry Roszczyk zachwycił internautów. Kariera artysty to spełnienie marzeń niejednego muzyka. Dawid jest obecnie najpopularniejszym polskim piosenkarzem. Wszystkie jego płyty tygodniami okupowały pierwsze miejsca list sprzedaży, a bilety na zaplanowane na ten rok koncerty rozeszły się w ekspresowym tempie. Artysta wspólnie z Taco Hemingwayem wyprzedał Stadion Narodowy w 2019 roku, a następnie ogłosił koncerty na Stadionie Śląskim i Stadionie Wrocław.

Po tym, jak Sanah i Sandra Rugała opublikowały na swoich kanałach mash-upy piosenek Dawida Podsiadło, przyszedł czas na utalentowane siostry Roszczyk. Po zdobyciu popularności na Tik Toku, dziewczyny założyły kanał na YouTubie, gdzie zamieszczają covery nagrane przy użyciu instrumentu ukulele. Internauci mogli już posłuchać ich wersji hitów Quebonafide, a teraz artystki wzięły na warsztat piosenki z repertuaru Dawida Podsiadło.

Hanczak - Sanah

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PKsisters śpiewają hity Podsiadło

Nie ma fal, Małomiasteczkowy, Trójkąty i kwadraty - tych piosenek nie mogło zabraknąć w mash-upie stworzonym przez siostry Roszczyk. Wokalistki pokusiły się również o nagranie coveru odpowiedzi Dawida na Hot16Challenge. Widzowie nie kryją zachwytu! - W moim słowniku brakuje wyrazów na to, jakie to jest cudowne - napisała jedna z internautek.

Najnowsze