Największe hity 2019 roku w 4 minuty. Internauci pokochali ten mash-up!

2019-12-03 17:54 MK
Madilyn
Autor: YouTube/Madilyn

Rok 2019 zbliża się ku końcowi. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, fani muzyki na całym świecie nie mogli narzekać na nudę. Największe gwiazdy zaprezentowały swój nowy materiał, a na scenie muzycznej pojawili się również gorący debiutanci, o których z pewnością jeszcze niejednokrotnie usłyszymy. Jedna z youtuberek stworzyła czterominutowy mash-up, w którym umieściła największe hity kończącego się roku. Zobacz go już teraz na ESKA.pl.

Mash-up największych hitów 2019 roku to z pewnością coś, na co czekało wielu internautów. Ostatnie miesiące obfitowały bowiem w wiele propozycji muzycznych. W każdy piątek, słuchacze Radia ESKA mieli możliwość usłyszeć najnowsze hity na antenie w cyklu New Music Friday, które później z powodzeniem radziły sobie w notowaniu 2 x Gorąca 20. Część z nich znalazła się również w podsumowaniu przygotowanym przez popularną za granicą youtuberkę Madilyn, której zeszłoroczny mash-up cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem w sieci. Do dzisiaj, odtworzony został on ponad pięć milionów razy! Nic dziwnego, że artystka postanowiła stworzyć podobne wideo, uwzględniając tym razem najpopularniejsze piosenki, które powstały w 2019 roku. W trwającym zaledwie cztery minuty nagraniu, internauci mogą usłyszeć fragmenty piosenek takich twórców, jak Billie Eilish, Shawn Mendes czy Taylor Swift. Kogo utwory jeszcze wykonała gwiazda sieci?

Największe hity 2019 - miks

Wszelkiego rodzaju mash-upy zawsze cieszą się popularnością w sieci. Internauci uwielbiają niecodzienne połączenia piosenek. W zaledwie kilka dni, wideo umieszczone przez Madilyn zdobyło blisko 400 tysięcy odsłon oraz 50 tysięcy łapek w górę. Użytkownicy YouTube'a dali znać artystce w komentarzach, co sądzą o jej nagraniu. - Ona śpiewa jak anioł; Tak szczerze, to nie lubię wielu z tych piosenek, ale kiedy ty je śpiewasz, podobają mi się dużo bardziej - można przeczytać pod filmem. Posłuchajcie sami.

Najnowsze