Największe hity 2019 roku w 4 minuty. Internauci pokochali ten mash-up!

2019-12-03 17:54
Madilyn
Autor: YouTube/Madilyn

Rok 2019 zbliża się ku końcowi. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, fani muzyki na całym świecie nie mogli narzekać na nudę. Największe gwiazdy zaprezentowały swój nowy materiał, a na scenie muzycznej pojawili się również gorący debiutanci, o których z pewnością jeszcze niejednokrotnie usłyszymy. Jedna z youtuberek stworzyła czterominutowy mash-up, w którym umieściła największe hity kończącego się roku. Zobacz go już teraz na ESKA.pl.

Mash-up największych hitów 2019 roku to z pewnością coś, na co czekało wielu internautów. Ostatnie miesiące obfitowały bowiem w wiele propozycji muzycznych. W każdy piątek, słuchacze Radia ESKA mieli możliwość usłyszeć najnowsze hity na antenie w cyklu New Music Friday, które później z powodzeniem radziły sobie w notowaniu 2 x Gorąca 20. Część z nich znalazła się również w podsumowaniu przygotowanym przez popularną za granicą youtuberkę Madilyn, której zeszłoroczny mash-up cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem w sieci. Do dzisiaj, odtworzony został on ponad pięć milionów razy! Nic dziwnego, że artystka postanowiła stworzyć podobne wideo, uwzględniając tym razem najpopularniejsze piosenki, które powstały w 2019 roku. W trwającym zaledwie cztery minuty nagraniu, internauci mogą usłyszeć fragmenty piosenek takich twórców, jak Billie Eilish, Shawn Mendes czy Taylor Swift. Kogo utwory jeszcze wykonała gwiazda sieci?

Eska Mashup (17 X)

Największe hity 2019 - miks

Wszelkiego rodzaju mash-upy zawsze cieszą się popularnością w sieci. Internauci uwielbiają niecodzienne połączenia piosenek. W zaledwie kilka dni, wideo umieszczone przez Madilyn zdobyło blisko 400 tysięcy odsłon oraz 50 tysięcy łapek w górę. Użytkownicy YouTube'a dali znać artystce w komentarzach, co sądzą o jej nagraniu. - Ona śpiewa jak anioł; Tak szczerze, to nie lubię wielu z tych piosenek, ale kiedy ty je śpiewasz, podobają mi się dużo bardziej - można przeczytać pod filmem. Posłuchajcie sami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze