Piosenka

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=vlocqcV5RFw

Billie Eilish - I Love You po polsku! Jak hit brzmi w naszym języku?

2019-12-03 16:33

Billie Eilish podbiła świat rekordowo szybko i do tego będąc jedną z najmłodszych artystek na światowej scenie! Billie mogłaby śmiało zaprzyjaźnić się z Roksaną Węgiel bo obie artystki dzieli niewielka różnica wieku. Jej piosenka Bury a Friendy błyskawicznie stała się ogólnoświatowym hitem, a po niej nadeszły kolejne. Za nimi powstają oczywiście covery. Jednym z nich jest cover piosenki I Love You po polsku!

Billie Eilish mimo młodego wieku, jest już dziś uznawana za gwiazdę światowego formatu. Osiągnęła to dzięki swoim niesamowitym piosenkom, intrygującym teledyskom i mrocznemu image'ow. Jej matka jest piosenkarką, aktorką i scenarzystką. Brat zajmuje się zaś komponowaniem muzyki. Sama Billie uczyła się w domu. Teraz głośno jest o niej na całym świecie, a fani również w Polsce wypatrują jej koncertu. W sieci pojawiają się liczne próby tłumaczeń, przeróbek i coverów utworów artystki. Wśród nich pełno jest również takich w języku polskim. Prawdziwym hitem była przeróbka utworu artystki wykonana przez dziewczyny z profilu Szparagi. Teraz na warsztat jeden z jej najpiękniejszych utworów wziął Mateusz Walczak. Chłopak postanowił w całości przetłumaczyć piosenkę I Love You na język polski. Wyszło mu to wprost perfekcyjnie! Do całości dodał również drobny teledysk, który ma pokazywać jedynie jego twarz i uczucia jakie się na niej malują! Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w tym wykonaniu? Możecie sprawdzić poniżej!

Mateusz Walczak - I Love You po polsku

Jesteście ciekawi jak brzmi cover Mateusza? Poniżej możecie posłuchać go w całości i zobaczyć klip jaki skonstruował. Szczególną uwagę warto zwrócić na tekst, który w naszym języku brzmi równie dobrze!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE