acakids

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=W_AvpIAX9yg

Światowe hity w wykonaniu dzieci biją rekordy! Te wersje Shallow, High Hopes i Sunflower przebiły oryginały?

2019-12-03 13:13

Zdolnych dorosłych na świecie nie brakuje, a okazuje się również, że i zdolnych dzieciaków! W Polsce możemy cieszyć się kolejnymi edycjami programu The Voice Kids, gdzie podziwiamy młodych wykonawców, którzy mimo młodego wieku potrafią przezwyciężyć stres i zawalczyć o marzenia. W internecie prym wiedzie za to grupa Acapop! KIDS. Ich wykonania hitów potrafią wbić w fotel!

Covery w ostatnich latach cieszą się niemal taką samą popularnością jak piosenki autorskie. Uzdolnieni piosenkarze, ambitni DJe czy wirtuozi instrumentów muzycznych potrafią odświeżyć ukochany kawałek z mrocznej przeszłości i nadać mu nowe brzmienie. W myśl zasady, że najbardziej lubimy te piosenki, które już kiedyś słyszeliśmy, działają również niezliczone zespoły muzyczne. Wśród nich są też gwiazdy sceny dziecięcej. W internecie na początku października pojawiły się klipy grupy, która zachwyca słuchaczy w każdym wieku. Mowa o Acapop! KID, czyli kilkunastoosobowym chórze, który wykonuje jedynie dobrze znane na całym świecie hity. Oglądając ich klipy, możemy czuć się jak podczas premiery nowych odcinków serialu Glee, który opowiadał o klubie piosenki w amerykańskiej szkole. Piosenki to jednak nie wszystko. Zespół stawia na profesjonalne, kolorowe teledyski, które wciągają do świata zabawy nawet tych, którzy nie zawsze doceniają dziecięce głosy w dorosłych piosenkach. Jakie utwory już wykonali?

Acapop! KIDS - co wykonują?

Grupa śpiewa tylko wielkie przeboje z pogranicza rocka i popu. Wszystkie wykonują acapella. Na ich liście znalazły się już między innymi Shallow, High Hopse i Sunflower. Wszystki wykonań możecie posłuchać poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE