Najprzystojniejszy polski raper to... Zobacz, jak wybrały Polki

2018-05-09 16:27
Najprzystojniejszy polski raper to... Zobacz, jak oceniają polki
Autor: fot./screen/youtube.com/KUBA7 Najprzystojniejszy polski raper

Taco Hemingway, Quebonafide, Young Multi i Bedoes - który z nich jest najprzystojniejszy? Na ESKA.pl zobaczycie uliczną sondę, w której Polki oceniają urodę raperów.

Najprzystojniejszy polski raper to... - takie pytanie zadał Polkom KUBA7 - YouTuber specjalizujący się w przeprowadzaniu nietypowych sond ulicznych. Twórca kanału często zadaje mieszkańcom naszego kraju pytania o urodę gwiazd muzyki czy internetu. Tym razem zebrał zdjęcia Taco Hemingwaya, Quebonafide, Young Multi'ego oraz Bedoesa i zapytał Polki, który z nich jest najprzystojniejszy. Wyniki mogą być dla niektórych zaskakujące!

Tamagotchi w wersji beatbox! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Autor: brak danych

Jak brzmi megahit Taconafide wykonany za pomocą narządów mowy? Postanowił to sprawdzić jeden z beatboxerów! Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl!

Polki wybrały najprzystojniejszego rapera

Który polski raper jest najprzystojniejszy? Do tej sondy KUBA7 wybrał największe obecnie gwiazdy rapu w naszym kraju: Taco Hemingwaya, Quebonafide, Young Multi'ego i Bedoesa. O pierwsze miejsce walczyło dwóch, ale ostatecznie zwycięzca okazał się bezkonkurencyjny, a został nim Taco Hemingway. Zaskakujące jest też to, że jeden z raperów dostał... tylko punkt! Zobaczcie, jak Polki oceniły urodę pozostałych raperów!

Jak widać, Taco i Quebo mają powodzenie. Płytę ich duetu Taconafide możecie już teraz zgarnąć w Radiu ESKA. Soma 0,5 mg do wygrania w Impresce aż do 12 maja. Z kolei w niedzielę 13 maja krążek będzie miał dla was Michu w Podwójnej Gorącej Dwudziestce.

Sarsa, Cleo, Mrozu - prawdziwe imiona i nazwiska gwiazd

Autor: brak danych

Wiele polskich gwiazd używa pseudonimów. Sarsa, Cleo, Mrozu czy Kortez to tylko niektóre z nich. Jak nazywają się naprawdę? Na ESKA.pl zdradzamy prawdziwe imiona i nazwiska gwiazd.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze