Najprzystojniejsi piłkarze Mundialu 2018! Głosowanie

i

Autor: Fot. East News

Najprzystojniejsi piłkarze Mundialu 2018! GŁOSOWANIE

2018-07-10 13:20

Kto jest najprzystojniejszym piłkarzem Mundialu 2018? Oddaj swój głos! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to emocjonujące rozgrywki dla fanów sportu. Mundial 2018 powoli zbliża się do finału. Wśród kibiców, co roku przybywa również pań. Nic więc dziwnego, że nie tylko gra piłkarzy jest podziwiana. Oni sami stają się obiektem zainteresowania, a niekiedy i westchnień kobiet z całego świata. Kto jest najprzystojniejszym piłkarzem Mundialu 2018?  Weźcie udział w naszej sondzie i zdecydujcie, który z tych nich zasłużył na palmę pierwszeństwa! 

Najprzystojniejszy piłkarz Mundial 2018. Głosowanie 

Polki wzdychają do Jana Bednarka. Na brak powodzenia nie może również w naszym kraju narzekać Łukasz Piszczek, który z pewnością podczas tych Mistrzostw Świata zdobył kilka kolejnych serc. Z kolei Rurik Gislason, islandzki skrzydłowy, nie daje spać nocami fankom piłki. Belgia może poszczycić się, aż dwoma wyjątkowo urodziwymi panami. Pierwszy z nich to Marouane Fellaini, a drugi - Yannick Carrasco. Antoine Griezmann i Olivier Giroud są dumą Francji i to nie tylko ze względu na swoje sportowe umiejętności. W naszym rankingu znalazł się również Jordan Henderson z Anglii i Danijel Subasic z Chorwacji. Roman Burki ze Szwajcarii zamyka listę 10 najprzystojniejszych piłkarzy świata. Zwycięzca może być jednak tylko jeden!  Już teraz zagłosujcie w naszej sondzie! Zdjęcia wszystkich kandydatów znajdziecie poniżej. 

Jan Bednarek - Polska

Don’t worry, be happy! Post udostępniony przez Jan Bednarek (@janbednarek_)

Łukasz Piszczek - Polska

Inauguracyjny mecz z Senegalem na @fifaworldcup coraz bliżej. Pracujemy! ???? Post udostępniony przez Łukasz Piszczek Official (@lukaszpiszczek_lp26)

Rurik Gislason - Islandia

Marouane Fellaini - Belgia

@thegqstyle Post udostępniony przez Marouane Fellaini (@fellaini)

Yannick Carrasco - Belgia

Honored to be in Russia. I will do my best ⚽️?? #REDTOGETHER #Worldcup Post udostępniony przez Yannick Ferreira Carrasco (@yannickferreiracarrasco)

Antoine Griezmann - Francja

?? Post udostępniony przez Antoine Griezmann (@antogriezmann)

Olivier Giroud - Francja

#france #international #giroud #oliviergiroud #blue #selfie #smile Post udostępniony przez Olivier Giroud (@oliviergiroudofficial)

Jordan Henderson - Anglia

Game day ??????? #threelions ?? Post udostępniony przez Jordan Henderson (@jhenderson)

Danijel Subasic - Chorwacja

??#worldcup2018 #beproud??❤️?? #vatreni Post udostępniony przez Danijel Subasic (@danijel.subasic)

Roman Burki - Szwajcaria