Najpopularniejsi na YouTube! Muzyka od YouTuberów dostępna na ESKA.pl!

2015-10-07 15:32
JDabrowsky, Young Multi, Cyber Marian, Szwagier i Antek
Autor: fot. YouTube Najpopularniejsi na YouTube! Muzyka od YouTuberów dostępna na ESKA.pl!

Właśnie ujawniono ranking 50. najpopularniejszych polskich Youtuberów! W czołówce znajdziemy autorów znanych pod nazwami SA Wardęga, Abstrachuje TV, ReZigiusz, MultiGameplayGuy, czy też  między innymi Stuu Games. A którzy artyści z tego zestawienia tworzą także muzykę lub śmieszne przeróbki znanych piosenek? Sprawdźcie na ESKA.pl 

Lista najpopularniejszych YouTuberów ukazała się 6 października 2015 roku. Nikt nie wyobraża sobie świata bez internetu, to on jest źródłem informacji. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych środków masowego przekazu. Jak się okazuje, jest to także źródło dodatkowych dochodów wynikających z internetowej popularności. A o taką od zawsze ubiegają się twórcy śmiesznych filmików w serwisie YouTube. Niektórzy z nich idą o krok dalej! Tworzą dodatkowo muzykę, która ma szanse dotrzeć do szerszego grona odbiorców, a wszystko dzięki stacjom radiowym. To właśnie hit jednego z YouTuberów możecie usłyszeć w Radiu ESKA!

Ranking najpopularniejszych YouTuberów:

Serwis YouTube uznaje się za "ósmy cud świata". Bez niego internet nie byłby tak wciągający! Stronę streamingową miesięcznie odwiedza blisko 18 milionów internautów! Wynik ten daje 1. miejsce w kategorii "najpopularniejsze strony rozrywkowe i kulturalne". Nic dziwnego, bo chyba każdy przynajmniej raz dziennie tam wchodzi! A jeśli wchodzicie, to z pewnością znacie polskich twórców często zabawnych filmików w tym serwisie. Właśnie pojawił się ranking 50. najpopularniejszych twórców, którzy swoją twórczością zdobyły internet! 

Jak wygląda ranking? Zdecydowanym liderem jest kanał Sylwestra Wardęgi - SA Wardęga! Autor filmiku z psem-pająkiem ma ponad 3 miliony subskrybentów! To on, jest obecnie najpopularniejszy. Na drugim miejscu znaleźli się chłopaki, których znacie jako Abstrachuje TV. Oni mają ponad 1,8 mln. obserwatorów, a tuż za ich plecami w zestawieniu z liczbą 1,6 mln. subskrybentów jest ReZigiusz. W TOP50 znajdziemy jeszcze kanał: chłopaków z Zielonej Góry - 5 Sposobów na... (miejsce 5.), Polimaty Radka Kotarskiego (44.), Cyber Mariana (40.), Gimpera (18.), AdBustera (12.), Ravgor TV (28.), Z Dupy (19.) smiechawa TV (35.), czy też między innymi Stuu Games (4.). Poniżej znajdziecie TOP 10 rankingu:

  1. SA Wardega

  2. Abstrachuje TV

  3. ReZigiusz

  4. Stuu Games

  5. 5 Sposobów na…

  6. Blowek

  7. Niektryty Krytyk

  8. Skkf

  9. ROJOV13

  10. Remigiusz Maciaszek

Muzyka twórców YouTube:

Wielu twórców najpopularniejszego serwisu z filmikami odkryło swój nowy talent! Tak jest w przypadku poniższych YouTuberów! Sprawdźcie sami:

Young Multi, wiecie, że w serwisie YouTube znany jest jako "MultiGameplayGuy". Hymn wszystkich, którzy ciągle mówią "Nie wiem" możecie usłyszeć w Gorącej 20 Radia Eska! 

 

DJ Remo na nową płytę zaprosił ukrywającego się pod pseudonimem "JDabrosky" - Jana Dąbrowskiego. I właśnie w kawałku "Terefere" ukazał się nam nowy talent na polskim rynku muzycznym!

 

Ravgor TV, czyli Rafał Górecki jako Silento!

Absolutnym hitem netu okazała się przeróbka znanych hitów disco-polo. Dokonał tego Cyber Marian, Antek i Szwagier

 

I znów Remo pomógł pojawić się YouTuberom! Tym razem w jego hicie pojawił się Gimper aka Gimpson i Mamiko.

[uwaga 18+]

 

Najpopularniejszy Szwagier w Polsce i Antek także odkryli swój muzyczny talent! :) 

UWAGA [18+]

 

Dodajmy, ze ReZigiusz pochwalił się nam swoimi ulubionymi piosenkami z gier! Zobaczcie jego TOP10

 

Mecz Polska - Szkocja 8.10.2015. O której, gdzie oglądać na żywo, jaki skład reprezentacji? Idziemy na MECZ!

Najnowsze