Thylane Blondeau

i

Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Najpiękniejsza dziewczynka świata ma już 22 lata. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

2023-04-30 22:16

W wieku 6 lat została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie. 4 lata później pojawiła się na okładce francuskiego Vogue. Zawrotna kariera i rozpoznawalność pozwoliły jej na realizację najskrytszych marzeń. Thylane Blondeau ma obecnie 22 lata i nadal zachwyca urodą. Sprawdziliśmy, jak teraz wygląda.

Najpiękniejsza dziewczynka świata skończyła niedawno 22 lata. Thylane Blondeau rozpoczęła karierę w modelingu już w wieku 4 lat, kiedy pojawiła się na wybiegu jednego z najsłynniejszych projektantów na świecie - Jeana Paula Gaultiera w trakcie Paris Fashion Week. Najbardziej charakterystycznymi cechami w wyglądzie dziewczynki były m.in. jasne, błękitne oczy, pełne usta oraz długie, gęste włosy. Thylane Blondeau została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie gdy miała zaledwie 6 lat. Jednak największą rozpoznawalność przyniosła jej kontrowersyjna sesja zdjęciowa do Vogue, do której pozowała w skąpej spódniczce, szpilkach i mocnym makijażu. Fotografie wywołały ogromny skandal i medialną aferę do tego stopnia, że kosztowały utratę stanowiska samą naczelną pisma - Carine Roitfeld. Zarzucono jej wówczas. m.in. seksualizację nieletnich.

Dziewczynka stresowała się występem. Wsparcie i duma jej przyjaciółki rozczulają

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Najpiękniejsza dziewczynka świata - metamorfoza

Modelka nie zmarnowała jednak swoich pięciu minut. Thylane Blondeau współpracowała już z takimi markami jak Dolce & Gabbana, Versace czy L'Oréal. W 2018 roku założyła markę odzieżową Heaven May oraz zajęła pierwsze miejsce na corocznej liście 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. Miała wtedy 17 lat. Thylane Blondeau próbowała swoich sił również w aktorstwie. W 2015 roku, jako Gabrielle, wystąpiła w filmie Bella i Sebastian 2. Od 2020 roku jest zaręczona z DJ-em Benjaminem Attalem.

Thylane Blondeau - jak dziś wygląda?

Thylane Blondeau robi zawrotną karierę w świecie modelingu. 22-latka niezmiennie zachwyca swoją urodą zarówno podczas sesji zdjęciowych jak i na wybiegach. Thylane chętnie bierze też udział w branżowych eventach. Na swoich mediach społecznościowych chętnie dzieli się kadrami zarówno ze swojego życia zawodowego jak i prywatnego.

Spektakularny występ na studniówce. Oni wiedzą jak rozruszać imprezę!

Influencer, prezes czy kucharz? Rozwiąż quiz i sprawdź jaka praca najbardziej do Ciebie pasuje

Pytanie 1 z 10
W rozmowach z innymi jesteś: