Najnowszy klip - akustyczny teledysk do piosenki Dawida Podsiadło

2019-10-18 15:59 kw
Dawid Podsiadło
Autor: materiał prasowy

Zgodnie z zapowiedzią złożoną fanom ze sceny podczas koncertu na PGE Narodowym, Dawid Podsiadło ogłosił nową trasę Leśna muzyka, na którą bilety wyprzedały się w rekordowym tempie – ponad 30 tysięcy biletów na 31 koncertów znalazło nabywców w kilka minut. Leśną muzykę, która startuje w styczniu 2020 roku, promuje seria utworów z twórczości artysty, nagranych na żywo w wersji akustycznej podczas sesji w Tatrach. Na kanale YouTube artysty można zobaczyć video do utworu Najnowszy klip.

Najnowszy klip - akustyczny teledysk do piosenki Dawida Podsiadło to coś, co zainteresuje wszystkich fanów wokalisty. Nadchodząca trasa Leśna muzyka będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Najnowszy klip - nowy teledysk

Teledysk do piosenki Najnowszy klip miał premierę 2 września 2019 roku. Klip zapowiadał film (nie)znajomi, którego Podsiadło jest koproducentem. Premiera filmu odbyła się 27 września. Produkcja okazała się kinowym hitem, w pierwszy weekend gromadząc ponad 132 tysiące widzów i plasując się na pierwszym miejscu box office. Do tej pory zobaczyło go ponad 500 tysięcy widzów. Dawid Podsiadło, w związku z nadchodzącą trasą koncertową - Leśną muzyką, opublikował w sieci nowy, akustyczny teledysk do Najnowszego klipu. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Najnowsze