Najlepszy mem, emoji i fotka z Insta wybrane! Zobacz nagrody Shorty 2017

2018-04-18 13:35
Najlepszy mem, emoji i fotka z Insta wybrane! Zobacz nagrody Shorty 2017
Autor: fot./screen/youtube.com/BadzmyPowazni Shorty 2017

Jesteście ciekawi, który mem, emotka i zdjęcie z Instagrama były najpopularniejsze w ubiegłym roku? Na ESKA.pl prezentujemy laureatów nagród Shorty 2017.

Najlepszy mem, emoji i fotka z Insta - między innymi w tych kategoriach rozdawane były nagrody Shorty 2017. To przyznawane co roku wyróżnienia dla najpopularniejszych trendów w mediach społecznościowych. Internauci i jury korzystający ze specjalnego algorytmu, po raz 10 wybierali najlepsze virale, które podbiły sieć. Jesteście ciekawi, co zwyciężało?

Powiedz coś po... - najlepsze memy. Można umrzeć ze śmiechu!

Autor: brak danych

Te memy królują w internecie! Naucz się z nami 'mowy' w tych strasznych językach jak 'pantofelski' czy 'studencki'. Zobacz zbiór najlepszych memów na ESKA.pl

Shorty 2017 - najlepszy mem

Najlepszym memem 2017 okazał się "zdezorientowany chłopak". Stockowe zdjęcie chłopaka oglądającego się za dziewczyną podbiło sieć! Poniżej możecie poznać historię tego mema.

Najlepszy GIF 2017

W kategorii GIFów, zwyciężył "mrugający mężczyzna". To gif, którego internauci używają, by wyrazić niedowierzanie.

Najlepsza fotka na Instagramie w 2017

W 2017 wielkim wydarzeniem było zaćmienie słońca. Zdjęcie Davea Krugmana ukazujące to zjawisko, dostało nagrodę za najlepszą fotkę na Instagramie.

Two seconds, then totality. . #solareclipse Post udostępniony przez Dave Krugman (@dave.krugman)

Nagrody Shorty - Emoji roku 2017

Jaka emotka zdobyła największą popularność? Możecie być zdziwieni. to... tęczowy jednorożec!

Małpa Polak - jak się nazywa? Co to za gatunek?

Autor: brak danych

Memy z małpą Polakiem w roli głównej podbiły nasz internet! Ciekawi was, jak nazywa się naprawdę? Na ESKA.pl dowiecie się, co to za gatunek i gdzie żyje.

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze