Najbardziej spektakularne metamorfozy w teledyskach. Te gwiazdy odnajdą się w każdym wcieleniu!

2020-05-28 16:57 MK
Taylor Swift
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER & YouTube/Taylor Swift

Teledyski to jedna z ulubionych form przekazu zarówno dla fanów, jak i samych artystów, którzy mogą wcielić się w nich w najróżniejsze role. Istnieją tacy muzycy, którzy w swoich klipach totalnie poszli na całość i zaprezentowali się z zupełnie innej strony. Na ESKA.pl przypominamy wam najbardziej spektakularne metamorfozy piosenkarek i piosenkarzy w ich wideoklipach.

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że wideoklipy bardzo często wpływają na popularność danego utworu, a także sprawiają, że występującą w nim gwiazdę kojarzy coraz więcej osób. Platformy takie jak YouTube umożliwiły internautom dostęp do wideoklipów, kiedy tylko zechcą. Wiele z nich wygenerowało nawet miliardy wyświetleń!

Tworząc nowe teledyski, gwiazdy prześcigają się w spektakularnych pomysłach. Jedni stawiają na efekty specjalne, drudzy zaś na choreografię, a jeszcze inni traktują klipy w kategoriach krótszych filmów i opowiadają za ich pośrednictwem pewną historię. Są też i tacy artyści, którzy w swoich projektach realizują swoje najbardziej odjechane fantazje i wcielają się w zupełnie inne role. Poniżej przedstawiamy te klipy, w których gwiazdy kompletnie nie przypominają samych siebie!

Ariana Grande kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taylor Swift - The Man

The Man to najnowszy teledysk amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Gwiazda wciela się w nim w rolę tytułowego mężczyzny i zwraca uwagę na nierówne traktowanie kobiet i mężczyzn na wielu płaszczyznach, między innymi w pracy. Gdyby nie zakulisowe ujęcia, nie uwierzylibyśmy, że to doskonale znana nam piosenkarka!

Maluma - ADMV

Maluma to bezsprzecznie najgorętszy obecnie wokalista. Artysta kusi na swoim Instagramie odsłaniającymi wiele fotkami, które u wszystkich fanek powodują zawrót głowy. W swoim najnowszym singlu, Kolumbijczyk zapewnia jednak, że jest prawdziwym romantykiem, wierzącym w miłość aż po grób. W klipie do piosenki wciela się w rolę starszego mężczyzny. Czy w takim wydaniu jest równie przystojny?

Katy Perry - The One That Got Away

Efekt starzenia zastosowała również Katy Perry w swoim hitowym teledysku The One That Got Away. Gwiazda gra w nim starsza kobietę, która wspomina swoją prawdziwą miłość sprzed lat. Wideo obejrzano już ponad 700 milionów razy!

Robbie Williams - Rock DJ

W 2001 roku Robbie Williams był u szczytu popularności. Jednym z jego największych hitów jest numer Rock DJ. W klipie zrealizowanym do kawałka Robbie zszokował wszystkich. W pewnym momencie, artysta rozbiera się niemalże do naga, a następnie zdziera z siebie skórę. Auć!

Quebonafide - SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ

Nie możemy zapomnieć też o polskim akcencie. W klipie do kawałka SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ, Quebo wygląda dokładnie tak samo jak za czasów studenckich. Ciała rapera nie zdobią tatuaże, a zamiast ekstrawaganckich ciuchów, ma on na sobie błękitną polówkę i za szerokie jeansy. W połowie klipu, raper odkrywa jednak tajemnicę tego zaskakującego wizerunku.

Najnowsze