Nagi Kacper Blonsky promuje nową piosenkę. Dziś tańczę hitem wakacji 2020?

2020-08-04 10:16 Maksymilian Kluziewicz
Kacper Blonsky
Autor: ZPR Records / Kacper Blonsky

Znany z Teamu X youtuber, a od niedawna też wokalista Kacper Blonsky doskonale wie, jak zwrócić uwagę internautów i zachęcić ich do odsłuchania swojego najnowszego singla. Wystarczyło jedno zdjęcie na Instagramie, by o gwieździe sieci ponownie mówili wszyscy. Czy kawałek Dziś tańczę okaże się jeszcze większym hitem niż Eluwina? Więcej o projekcie na ESKA.pl.

Kacper Blonsky - piosenka Dziś tańczę hitem wakacji 2020? Na to z pewnością liczy polski youtuber, którego do niedawna był częścią największego projektu w historii polskiego YouTube'a, czyli Teamu X. Po doskonale przyjętym kawałku Eluwina, Kacper Blonsky postanowił zająć się muzyką na poważnie. Jego kolejny singiel Crusher również okazał się hitem, generując do dziś aż 13 milionów wyświetleń. Przy okazji promocji numeru Dziś tańczę twórca internetowy zdecydował się na dość nietypową, ale jak widać po reakcjach internautów, skuteczną formę promocji.

Na dzień przed oficjalną premierą kawałka Dziś tańczę i nakręconego do niego wideoklipu, Kacper Blonsky opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które zaskoczyło wszystkich jego obserwujących. A ma on ich całkiem sporo. Chłopaka na ten moment obserwuje ponad 864 tys. osób. - Tego się nie spodziewałam - pisali fani pod zdjęciem, na którym widać Kacpra wraz z kolegami Mateuszem i Damianem. Wszyscy stoją tyłem z opuszczonymi do kolan spodniami.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kacper Blonsky - nowa piosenka

Kacper doskonale wiedział, że takie zdjęcie przykuje uwagę użytkowników Instagrama i w opisie do niego zamieścił najważniejsze informacje dotyczące jego nowego kawałka muzycznego. Utwór Dziś tańczę ukaże się we wtorek, 4 sierpnia 2020 roku. Odliczanie na YouTubie zostało ustawione na godzinę 14:00. Gdy tylko numer pojawi się w sieci, znajdziecie go w tym artykule.

Najnowsze