Nachos wart fortunę! Nastolatka nagrała Tik Toka i dostała 20 tysięcy dolarów

2021-07-29 16:16
Nachosy
Autor: Pixabay

Kto by pomyślał, że jeden nachos może mieć taką wartość? 13-latka z Australii wzbogaciła się o 20 tysięcy złotych tylko dlatego, że trafiła na przekąskę w niestandardowym kształcie i wrzuciła wideo na Tik Toka. Internauci byli gotowi zapłacić za nią nawet 100 tysięcy!

Nachos o wartości 20 tysięcy dolarów? Brzmi jak żart, a jednak! Niesamowita historia przytrafiła się trzynastoletniej Australijce, która postanowiła kupić paczkę popularnych na całym świecie nachosów. Wybierając ulubiony smak, nastolatka z pewnością nie spodziewała się, że zawartość paczki będzie aż tak cenna. Gdy dziewczynka sięgnęła do paczki, by oddać się chrupaniu płaskich kawałków tortilli zauważyła, że jeden z nich ma niestandardowy kształt. Odkryciem podzieliła się na Tik Toku. To, co stało się później, przerosło jej oczekiwania.

Wideo z napompowanym nachosem podbiło sieć. Internauci zaczęli nawet nakłaniać trzynastolatkę do wystawienia okazu w popularnym serwisie aukcyjnym. Rylee, bo tak ma na imię bohaterka zamieszania, posłuchała się rad i zamieściła ogłoszenie, które w mig stało się viralem. Internauci byli skłonni zapłacić za wyjątkowego nachosa nawet 100 tysięcy dolarów. Ostatecznie właściciele eBaya usunęli ofertę, ale wiadomość o niezwykłym znalezisku dotarła do firmy, która wyprodukowała nachosy. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Nachos za 20 tysięcy dolarów!

Firma Doritos pokazała, że wie, jak zrobić sobie reklamę. Przedstawiciele marki odezwali się do nastolatki i zaoferowali jej... 20 tysięcy dolarów za promocję produktu w cieszącej się popularnością na całym świecie aplikacji. Rylee podzieliła się tym ekscytującym newsem na Tik Toku.

Popłakałam się i zaczęłam krzyczeć - wyznała.

Co ciekawe, dzięki historii z nachosem w roli głównej, trzynastolatka zaliczyła także debiut w telewizji! 

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Najnowsze