My Słowianie Donatana i Cleo. Parodia uczniów na ESKA.pl [VIDEO]

2014-02-12 15:56

My Słowianie Donatana i Cleo doczekało się kolejnej parodii. Tym razem z wykonem zmierzyli się uczniowie. Sprawdźcie nową wersję My Słowianie na ESKA.pl.

My Słowianie sparodiowane przez uczniów. Z pewnością możemy mówić o sukcesie numeru Donatana i Cleo. Numer My Słowianie nie tylko bije rekordy na YouTube, ale także doczekał się parodii. Za przeróbkę numeru wzięli się m.in. strażacy, motocykliści i rolnicy. A teraz nadszedł czas na uczniów I LO im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie stworzyli słowa nowe słowa do My Słowianie, a także zrobili klip.

Piosenkę w nowej zmienionej wersji wykonuje młoda blondynka z klasy III c. Oczywiście w materiale nie brakuje też innych uczniów, każdy z nich znakomicie odegrał swoją role.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Wersja uczniów na YouTube pojawił się 9 lutego. Od tego czasu minęło zaledwie kilka dni, a film już zbiera pozytywne komentarze. - Gratki! Naprawdę super. Właśnie o takim LO marzyłem - pisze Michał M.
- Rewelacja! - dodaje MrsEleanor.

>>> WALENTYNKI 2014: Rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów na EskaROCK.pl

My Słowianie - parodia uczniówNasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze