Must Be The Music - Tylko Muzyka. Zobacz na Eska.pl szczegóły 5 edycji show! [VIDEO]

2013-01-12 12:01

Must Be The Music. Tylko Muzyka. 5 edycja show ruszy w marcu. Właśnie trwają nagrania odcinków castingowych. Uczestnicy show piąty raz staną przed surowymi jurorami, czyli Korą, Wojtkiem Łozo Łozowskim, Adamem Sztabą i Elżbietą Zapendowską.  Zobacz fragmenty show na Eska.pl.

Must Be The Music Tylko Muzyka. 5 edycja show ruszy w marcu w Polsacie. Prowadzącymi będą Paulina Sykut i Maciej Rock. Właśnie trwają nagrania odcinków castingowych. Precastingi odbyły się w 13 polskich miastach. Spośród 3 tysięcy uczestników wybrano 146 osób, które wezmą udział w castingach w Warszawie. Na półfinał ma szansę tylko 30 z nich.

Zobacz na Eska.pl Sebastian Rutkowski z Must Be The Music nagrał debiutancki singiel!

Must Be The Music Tylko Muzyka będzie składał się z 10 odcinków, 5 castingowych, 4 półfinałów i finału. Nagrodą w show jest 100 tys. zł oraz występ podczas festiwalu Sopot Top Trendy 2013. Zwycięzcą 4 edycji Must Be The Music Tylko Muzyka został Tomasz Kowal Kowalski. W finale zmierzył się z grupą Oberschlesien.

Zobacz Lemon i Mash Mish w Must Be The Music
Nie czytałeś jeszcze?Ona Tańczy Dla Mnie po włosku!

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE