MUST BE THE MUSIC TYLKO MUZYKA. Czarno To Widzę w piosence Johna Lennona [VIDEO, YOUTUBE]

2013-05-13 12:36

Czarno To Widzę to kolejny finalista piątej edycji Must Be The Music Tylko Muzyka. Widzowie i jurorzy show pokochali niewidomych Patrycję i Patryka za olbrzymie poczucie humoru oraz za dystans do swojej niepełnosprawności. Ich wielki talent wokalny doprowadził ich aż do finału Must Be The Music Tylko Muzyka 5. Zobacz ich dzisiejszy występ na Eska.pl.

Patrycja Malinowska i Patryk Matwiejczuk to niewidomi uczestnicy programu Must Be The Music Tylko Muzyka, którzy stworzyli zespół Czarno To Widzę. Nazwa jest zabawną grą słowną, która odnosi się do ich niepełnosprawności, która nie przeszkadza im cieszyć się życiem i realizować swoją muzyczną pasję. Patrycja i Patryk mają nie tylko olbrzymi talent, ale także poczucie humoru i wielki dystans do samych siebie. W finale piątej edycji show zaśpiewali przebój Imagine z repertuaru Johna Lennona.

>>>Czarno To Widzę przenieśli jurorów w świat bajki w Must Be The Music Tylko Muzyka

Jurorzy, którzy od początku show nie kryli swojego podziwu dla tego duetu, także i tym razem byli jednomyślni. Cztery razy Tak. Na Eska.pl możecie zobaczyć Imagine w wykonaniu Johna Lennona.

Zobacz Imagine - John LennonNie czytałeś jeszcze?

Szumlas, Zaborski i pozostali uczestnicy w finale Must Be The Music Tylko Muzyka 5 [GALERIA]

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze