Must Be The Music 5: Patrycja Baczyńska śpiewa jak Whitney Houston! Zobacz występ niewidomej uczestniczki show [VIDEO]

2013-03-18 17:32

Patrycja Baczyńska w czwartym odcinku Must Be The Music 5 zachwyciła jury i widzów przed TV swoją wersją I Will Always Love You - Whitney Houston. Niewidoma uczestniczka muzycznego show wykonem hitu amerykańskiej piosenkarki zadziwiła szczególnie Korę. Zobacz wzruszający występ Patrycji Baczyńskiej!

Patrycja Baczyńska to 26-letnia uczestniczka Must Be The Music 5, która w czwartym odcinku programu zaskoczyła wszystkich swoim - zdaniem wielu internautów - perfekcyjnym coverem I Will Always Love You - Whitney Houston. Niewidoma uczestniczka show dostała od jury 4 głosy na TAK.

Elżbieta Zapendowska jako jedyna nie była do końca przekonana, co do wykonu Patrycji. Twoje głosisko mnie nie powaliło. Za zimno zaśpiewałaś. Taki mały minusik - skomentowała jurorka. To, co dla niej okazało się minusem, Kora potraktowała jako plus. Podobnego zdania był Łozo z Afromental.

>>> Must Be The Music Tylko Muzyka. Marcin Patrzałek zagrał na gitarze w MBTM [VIDEO]

Patrycja Baczyńska mieszka w Ustce. Wokalistka wzrok straciła w wieku 2 lat. Czym zaskoczy nas w kolejnych etapach piątej edycji Must Be The Music? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz na Eska.pl I Will Always Love You - Patrycja Baczyńska w Must Be The Music 5!Zobacz inne piosenki w wykonie Patrycji Baczyńskiej!


JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze