Muse w Polsce 2016 na Kraków Live Festival

2016-07-22 18:28
Muse w Polsce 2016 na Kraków Live Festival
Autor: fot. Bulls Muse w Polsce 2016 na Kraków Live Festival

Muse w Polsce na Kraków Live Festival. Zespół zagra specjalny koncert w trakcie dodatkowego trzeciego dnia imprezy. Sprawdź ceny biletów i inne szczegóły już teraz - na ESKA.pl!  

Muse w Polsce 2016: zespół będzie główną gwiazdą trzeciego dnia Kraków Live Festival. Brytyjczycy zagrają 21 sierpnia 2016 na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie podczas dodatkowego dnia festiwalu. Przypomnijmy, że autorzy hitów Starlight i Supermassive Black Hole wystąpili ostatni raz w naszym kraju podczas ubiegłorocznej edycji Orange Warsaw Festival tuz po wydaniu swojego najnowszego albumu Drones. Zespół aktualnie dalej promuje swoje ostatnie wydawnictwo podczas siódmej już części światowej trasy koncertowej, z którą ostatecznie zawita także do Polski.

Muse w Krakowie 2016  - bilety

Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy dwudniowych karnetów na Kraków Live Festival 2016. Nie będą musieli oni nabywać wejściówki na dodatkowy dzień festiwalu z udziałem Muse. Z kolei jednodniowe bilety wyłącznie na 21 sierpnia dostępne są już w sprzedaży na alterart.pl w cenie 239 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze