Mundial 2018 - świat śmieje się z Polski i Japonii: 'najbardziej żenujące zakończenie meczu'

2018-06-29 16:27
Mundial 2018 - świat śmieje się z Polski i Japonii: 'najbardziej żenujące zakończenie meczu'
Autor: Fot. East News / Andrzej Iwanczuk/REPORTER Mundial

Polska pożegnała się z Mundialem 2018. Ostatni mecz nie zachwycił jednak fanów piłki. Dowiedzcie się dlaczego na ESKA.pl 

Ostatni mecz Polski na Mundialu 2018 odbył się w czwartek 28 czerwca. Spotkanie z Japonią było dla Polaków bardzo szczęśliwe. Naszej reprezentacji udało się wygrać mecz dzięki jednej bramce. Samo spotkanie nie było jednak zbyt emocjonujące. Przez pierwszą połowę nie padł ani jeden gol, a sama końcówka meczu uznana została przez kibiców za 'męczącą'. Jaki był powód? 

Polska - Japonia - najbardziej żenujące zakończenie meczu

'Najbardziej żenujące zakończenie meczu' - tak określają kibice ostatnie minuty spotkania Polska - Japonia 28.06.2018. Gracze przez dłuższy czas podawali sobie piłkę, nie wywiązała się również żadna akcja między zawodnikami. Problem miał również Błaszczykowski, który długo czekał, by wejść na boisko. Sprzyjającej okazji nie było. W sieci szybko pojawiły się memy nawiązujące do końcówki czwartkowego spotkania. Możecie zobaczyć je poniżej: 

🤔🤔🤔 W ekstraklasie wyższy poziom niż na mundialu... 💪🇵🇱 @iforbet.pl Post udostępniony przez SportoweMemy.pl (@sportowememy.pl)
Szacun za te słowa 👏👏👏 #Fabian #pol #laczynaspilka Post udostępniony przez SportoweMemy.pl (@sportowememy.pl)
Malediwy 😂 #pol #laczynaspilka Post udostępniony przez SportoweMemy.pl (@sportowememy.pl)

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze