Mundial 2018 - Niedźwiedź otworzy Mistrzostwa

2018-04-17 14:26
Mundial 2018 - Niedźwiedź otworzy Mistrzostwa
Autor: fot./screen/youtube.com/FC-Angusht Niedźwiedź Tim

Ten pomysł Rosjan jest naprawdę kontrowersyjny! Gospodarze Mundialu 2018 chcą, by imprezę otworzył prawdziwy niedźwiedź! Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Mundial 2018 - Niedźwiedź otworzy Mistrzostwa. Taka szokująca informacja obiegła ostatnio światowe media. Mogłoby się wydawać, że to żart, ale okazuje się, że Rosjanie naprawdę chcą to zrobić. Zwierze miało nawet próbę podczas meczu 3 ligi. Co gorsza, jak utrzymują media, kontrowersyjny pomysł rosyjskiej federacji piłkarskiej zyskał poparcie FIFA.

Mundial 2018 - piosenka na mistrzostwa gotowa! Zobacz teledysk do Colors

Autor: brak danych

Mundial 2018 - piosenka na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji gotowa! Zobacz koniecznie teledysk do Colors Jasona Derulo.

Niedźwiedź Tim podaje piłkę i klaszcze

Mundial 2018 ma otworzyć niedźwiedź o imieniu Tim. Zwierze ma wyjść na boisko podczas inaugurującego Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018 meczu pomiędzy Rosją a Arabią Saudyjską. Tim miał już pierwszą próbę otwierając mecz 3-ligowych zespołów. Miś podał piłkę sędziemu i zachęcał kibiców do braw.

Organizatorzy Mundialu byli zadowoleni z występu Tima i powiedzieli, że zwierze wystąpi podczas pierwszego meczu. Pomysł, by niedźwiedź otworzył Mistrzostwa, jest jednak kontrowersyjny. Zwierze może czuć się bardzo zestresowane ogromnym stadionem, tysiącami kibiców i hałasem, przez co nie wiadomo jak się zachowa. Możemy się spodziewać, że przeciwko pomysłowi będą protestować obrońcy praw zwierząt.

Mundial 2018 - Polska. Kto jedzie na MŚ Rosja? [SKŁAD]

Autor: brak danych

Kto jedzie na Mistrzostwa Świata Rosja 2018? Skład, jaki wybrał Adam Nawałka na mundial - poznacie na ESKA.pl

 

Najnowsze