Mr. Polska wraca i od razu ma hit! Dotyk - przedpremierowo, TYLKO na ESKA.pl

2023-02-09 17:23

Dotyk, to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Mr. Polska. Artysta mocno zaangażował się w promocję swojego bujającego singla i z sukcesem namówił internautów do nagrywania filmików z fragmentem jego najnowszej piosenki. W krótkim czasie powstało ponad 1400 materiałów wideo. Mamy przyjemność ujawnić niepublikowany do tej pory urywek utworu i teledysku!

Mr. Polska - piosenka Dotyk

Mr. Polska po tym, gdy osiągnął sukces z hitem Złote Tarasy nie spoczął na laurach. Wręcz przeciwnie postanowił iść za ciosem i niewątpliwie ma kolejny hit na koncie. Najlepszym tego dowodem jest ogromne zainteresowanie tym utworem użytkowników TikToka. W krótkim czasie powstało ponad 1400 filmików z dźwiękiem fragmentu tej piosenki. Utrzymany w średnim tempie chiloutowy kawałek nosi tytuł Dotyk (Touch) a swoją premierę ma 10 lutego 2023. Wiemy, jak bardzo czekacie na ten singiel, dlatego wspólnie z artystą postanowiliśmy zrobić Wam niespodziankę. Tylko na ESKA.pl ujawniamy niepublikowany do tej pory fragment piosenki, a także teledysku, zrealizowanego w Tajlandii.

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Dotyk - nowa piosenka Mr. Polska

Utwór został stworzony na koniec poprzedniego roku, kiedy miałem przerwę w koncertowaniu. Po zagraniu 130 show wróciłem do Holandii, potrzebowałem momentu dla siebie, żeby się naładować i znów skupić na muzyce - opowiada nam Mr. Polska i dodaje: Pogoda była niezbyt sprzyjająca było zimno i ciemno, więc poszedłem do studia. Zrobiłem numer w innym stylu niż moje poprzednie kawałki, które są w bardzo wysokim tempie i mają wesoły charakter. 

(Refren)

Nie zasnę, hotel ma tu pięć gwiazdek

Sypię coś, to nie piasek

Mam dość facetime'a, chodź bliżej

Mam dość tych zdjęć tu na Snap

Dosyć pisania na priv, ej, ej, ej, ej

Przyjedź i poczuj mój touch

(Zwrotka 1)

Nie digital, tylko na żywo

Chcę cię czuć

Dotyk naszych ciał, zamiast klawiatur