Mr. Polska i Paluch prezentują Sknerusa Mckwaczora. Najlepszy banger jesieni?

i

Autor: MyMusic / screen z teledysku na YouTube: Mr. Polska feat. Paluch - Sknerus Mckwaczor (Prod. LA$$A)(Official Video) Mr. Polska i Paluch prezentują Sknerusa Mckwaczora. Będzie hitem?

Mr. Polska i Paluch prezentują Sknerusa Mckwaczora. Najlepszy banger jesieni?

2021-08-27 16:33

Mr. Polska prezentuje kolejny klip z tracklisty MAKE MONEY & CRASH CARS. Tym razem to teledysk do utworu Sknerus Mckwaczor, w którym gościnnie udzielił się Paluch.

Mr. Polska po sukcesie i pokryciu się złotą płytą krążka Bajki na dobranoc, artysta zaprezentował fanom drugi wydany w Polsce album. Na nowym wydawnictwie rapera znalazło się czternaście kawałków, a gościnnie udzielili się - Malik Montana, Kabe, Karolina Stanisławczyk, Alberto, Paluch, Puri & FY.

Mr. Polska - płyta Make Money & Crash Cars

Płyta jest pełna klubowych bangerów, których można było spodziewać się po artyście, jednak MAKE MONEY & CRASH CARS jest wyjątkowe ze względu na charakterystyczną mieszankę kilku gatunków. Na nowym materiale Mr. Polska pokazuje inną stronę swojej osobowości, a nawet ośmiela się o wiele bardziej, opowiadając osobiste historie. MAKE MONEY & CRASH CARS oznacza życie chwilą, upadanie i podnoszenie się, bez oglądania się za siebie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE