Monika wygrała 55 000 PLN w Radiu ESKA

i

Autor: Radio ESKA Monika wygrała 55 000 PLN w Radiu ESKA

PENSJA PREZESA

Monika wygrała 55 000 PLN w Radiu ESKA! Tak się cieszyła nasza słuchaczka! [WIDEO]

2023-09-26 10:14

Codziennie u Jankesa, Kamy i Rudego walczycie o Pensję Prezesa. Od kilkunastu dni próbowaliście wytypować numer portfela, w którym ukryliśmy główną wygraną. Nie udawało się to, a my każdego dnia dorzucaliśmy po 5 tysięcy do głównej puli - aż urosła kwota 55 tysięcy złotych. Udało się ją zgarnąć Monice! Zobaczcie i posłuchajcie, jak z wygranej cieszyła się nasza słuchaczka!

Pensja Prezesa wylądowała w rękach Moniki, która bez zawahania wskazała, że główna wygrana znajduje się w portfelu oznaczonym numerem 4. Jankes, Kama i Rudy, nie wiedząc, jaka kwota kryje się wewnątrz wybranego portfela dawali naszej słuchaczce 5 tysięcy złotych. Monika jednak twardo stała przy swojej decyzji. Zaufała intuicji i się opłaciło! Aż 55 tysięcy złotych zgarnęła na antenie Radia ESKA i już może planować, na co wyda tą kasę. Zobaczcie wideo poniżej, jak bardzo się ucieszyła.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - zgłoś się już teraz!

Monika wygrała Pensję Prezesa w Radiu ESKA! Posłuchajcie i zobaczcie, jak się cieszyła!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - jak się zgłosić?

Ty również możesz zgarnąć Pensję Prezesa! Nie czekaj, zgłoś się teraz! Jeśli to właśnie do Ciebie rano zadzwoni ESKA i podczas programu na żywo wybierzesz właściwy portfel (będzie ich max 10), mega wypłata będzie Twoja. Co trzeba zrobić? Są dwa sposoby!

  • Wyślij ESKA pod 7311 (3,69 zł z VAT)
  • Kup LOS online
Sonda
Pensja Prezesa - na co byś wydał/wydała 55 tysięcy złotych?!