Monika Urlik

i

Autor: WBF

Monika Urlik była faworytką pierwszej edycji The Voice of Poland. Co teraz robi? Jak wygląda?

2021-09-30 12:29

Monika Urlik to jedna z najbardziej pamiętanych uczestniczek programu The Voice of Poland. Pojawiła się w pierwszej edycji i już od pierwszego występu podbiła serca widzów. Według wielu osób była niekwestionowaną faworytką do wygranej, ale tak się jednak nie stało. Co teraz robi Monika Urlik?

Monika Urlik była faworytką pierwszej edycji The Voice of Poland. Co teraz robi? Jak wygląda? The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Wiele osób nie wie, że można go oglądać już od wielu lat. Pierwsza edycja wyemitowana została w 2011 roku, czyli już 10 lat temu! Wtedy program wyglądał zupełnie inaczej. W jury zasiedli Andrzej Piaseczny, Kayah, Ania Dąbrowska i Nergal. Zwycięzcą okazał się rockowiec Damian Ukeje, który był członkiem drużyny wokalisty grupy Behemoth. Nie był jednak jedynym faworytem widzów. Poważną kandydatką była też Monika Urlik, która odpadła w półfinale. Jej występy do dzisiaj pamiętane są przez największych fanów formatu, przede wszystkim jej występ na Przesłuchaniach w ciemno. Zaśpiewała wtedy I Say a Little Prayer. Co teraz robi Monika Urlik?

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

Monika Urlik 10 lat później - kariera, wygląd

Monika Urlik dalej zajmuje się muzyką. Wiele osób nie wie, że regularnie gra koncerty i nagrywa nowe piosenki. W 2021 roku wydała nową piosenkę pod tytułem Oceany. Dodatkowo pojawia się na okazjonalnych koncertach emitowanych przez TVP czy Polsat. Mogliśmy ją zobaczyć na kolędowaniu czy na wyborach Miss Polski. Monika nadal pięknie wygląda. Jej zdjęcia można zobaczyć na jej koncie na Instagramie o nazwie @monikaurlik.