Monika Lewczuk i Antek Smykiewicz w piosence Biegnę. Czy to hit wiosny? [VIDEO]

2017-03-13 17:25

Monika Lewczuk prezentuje gorący teledysk Biegnę! Być może będzie to najseksowniejszy klip tego roku! Przekonajcie się sami oglądając go - już teraz na ESKA.pl

Monika Lewczuk nowa piosenka promująca płytę #1 ma już teledysk! Od 10 marca zobaczycie go oczywiście na ESKA.pl! Kolejnym singlem z debiutanckiego wydawnictwa pięknej wokalistki został kawałek pt. Biegnę. W wersji radiowej i teledyskowej gościnnie usłyszycie Antka Smykiewicza. Warto również przypomnieć, że autorką tekstu jest Sarsa, która wypuściła dzień przed Moniką singiel Bronię Się.

Monika Lewczuk feat. Antek Smykiewicz - Biegnę to nowość w Radiu ESKA w Muzyką Się Żyje 13 marca po godzinie 18:00. Pamiętajcie, że Puoteck codziennie ma dla Was ciekawostki ze świata gwiazd, nowości muzyczne, ale przede wszystkim najnowsze płyty!

Monika Lewczuk - piosenka Biegnę VIDEO

Monika Lewczuk od kilku dni zapowiadała swój nowy teledysk. Publikowała krótkie posty, wrzucała gify z klipu, a nawet zorganizowała specjalny konkurs, gdzie laureaci mogli przedpremierowo zobaczyć video nowego singla. Oficjalnie teledysk Biegnę pojawił się 10 marca 2017. Dzięki niemu możemy podziwiać piękną urodę śpiewającej modelki i towarzyszących jej koleżanek. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami! 

Monika Lewczuk - Biegnę feat. Antek Smykiewicz:

 

Monika Lewczuk do tej pory promowała swój debiutancki album wypuszczając teledyski: #TamTam, Ty i ja, Zabiorę cię stąd oraz video Libre do utworu, który znajdziecie na rozszerzonej wersji płyty. Każdy z jej hitów był w pierwszej trójce najczęściej granych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych.

Monika Lewczuk - płyta #1 w nowej wersji! [VIDEO + TRACKLISTA] – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Monika Lewczuk - album #1 w nowej wersji! Płyta zawiera hity Ty i ja, #TAM TA oraz przebój Libre nagrany z królem latin-popu Alvaro Solerem. Poza największymi piosenkami Moniki Lewczuk na płycie znalazła się również wyjątkowa niespodzianka - debiutanck

Monika Lewczuk wywiad dla ESKA.pl >>

Najnowsze