Moje Wspaniałe Życie - piosenka z filmu. Kto ją śpiewa i jaki jest tytuł?

i

Autor: Materiały prasowe MTJ Moje Wspaniałe Życie - piosenka z filmu. Kto ją śpiewa i jaki jest tytuł?

Moje Wspaniałe Życie - piosenka z filmu. Kto ją śpiewa i jaki jest tytuł?

2021-08-20 11:25

Może i wspaniałe, ale czy na pewno moje? Z takim pytaniem mierzy się Joanna, bohaterka komedii obyczajowej Łukasza Grzegorzka. Troskliwa córka, wyluzowana matka, lubiana nauczycielka, żona, z którą można konie kraść – w każdej z tych ról wypada doskonale. I w żadnej z nich od dawna nie czuje się sobą. Dlatego Jo prowadzi podwójne życie, ma tajemnicę, którą nie dzieli się z nikim. Bo gdyby ktoś się dowiedział, byłby to koniec wszystkiego, co w jej świecie wydaje się takie wspaniałe.

O sile filmu decyduje nie tylko charyzma Jo, ale także fantastyczny aktorski trójkąt, którego dynamika zmienia się na naszych oczach. Agata Buzek, Jacek Braciak i Adam Woronowicz sprawiają, że nie ma w Moim wspaniałym życiu postaci, za którą nie trzymalibyśmy kciuków. Producentką filmu jest Natalia Grzegorzek z Koskino. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Miasto Wrocław i Dolny Śląsk poprzez Dolnośląski Konkurs Filmowy, a także program MEDIA Kreatywnej Europy. Koproducentem filmu jest Dolnośląskie Centrum Filmowe, a partnerem Gmina Nysa - rodzinne miasto reżysera.

SEKRETY Tour de Pologne. Rowerem dookoła Polski | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #29

Moje Wspaniałe Życie - piosenka z filmu. Kto ją śpiewa

Moje wspaniałe życie to nowy film Łukasza Grzegorzka, który do kin wejdzie już 29 października 2021. Występują w nim Agata Buzek, Jacek Braciak i Adam Woronowicz. Promuje go nowy singiel Ralpha Kaminskiego pod tytułem Pięć minut łez. Piosenka jest coverem znanego przeboju z lat siedemdziesiątych. Na potrzeby współpracy z twórcami Mojego wspaniałego życia Ralph sięgnął do tradycji polskiej piosenki i nagrał własną wersję hitu przed laty wykonywanego przez Halinę Żytkowiak. Piosenka znalazła się na jej solowej płycie Jestem tylko dziewczyną wydanej w 1978 r. Autorem tekstu do Pięciu minut łez jest Andrzej Mogielnicki, muzykę napisał Zbigniew Hołdys. Wykonanie Ralpha Kaminskiego jest dostępne we wszystkich serwisach cyfrowych. Teledysk do piosenki promującej film można oglądać na kanale wytwórni FONOBO Label, z którą artysta na co dzień współpracuje. Zawsze marzyłem, żeby zrobić coś do filmu, więc propozycja nagrania piosenki promującej była idealna. Spodobał mi się pomysł na cover piosenki Haliny Żytkowiak, która dla mojego pokolenia jest zapomnianym przebojem. Wspaniale było również pracować z Andrzejem Izim Izdebskim, z którym nagrałem obie moje płyty. Usłyszenie Pięciu minut łez na uroczystej premierze podczas festiwalu Nowe Horyzonty było spełnieniem marzeń - opowiada Ralph.