Miuosh - imię, wiek, żona, NOSPR, koncerty, Instagram. Najważniejsze informacje o artyście

2019-04-23 14:01
Miuosh
Autor: fot./screen/youtube.com/FandangoRecordsTV Miuosh

To jeden z najbardziej cenionych polskich raperów i producentów hip-hopowych. Miuosh swoją karierę zaczynał jeszcze na początku XXI wieku. Artysta może się dziś pochwalić ogromnym dorobkiem, współpracą ze wspaniałymi muzykami i niezapomnianymi występami. Warto dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Garść informacji dotyczących Miuosha znajdziecie na ESKA.pl.

Miuosh - imię, wiek, żona, NOSPR, koncerty, Instagram. Między innymi takich informacji szukają Polacy na temat tego niebywale utalentowanego artysty. Miuosha, to raper i producent muzyczny, który zaczynał w hip-hopowym składzie Projektor. Po występach z zespołem, postawił na karierę solową. Przyniosła mu ona wielkie uznanie na polskiej scenie muzycznej. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat Miuosha.

Przeczytaj też: BTS rozpadną się przez powołania do wojska? Członkowie zespołu komentują

Miuosh - wiek

Miłosz Paweł Borycki przyszedł na świat 14 października 1986 w Katowicach. Oznacza to, że obecnie ma 32 lata. Jest bardzo związany ze swoim rodzinnym miastem. To właśnie w Katowicach rozpoczynał karierę z zespołem Projektor.

Miuosh - imię i nazwisko

Miuosh to pseudonim pochodzący od imienia artysty. Prawdziwe imię i nazwisko rapera brzmi Miłosz Paweł Borycki.

Miuosh - żona i dziecko

Żona Miuosha ma na imię Sandra. Para jest ze sobą od około 12 lat. W 2018 roku urodziła im się córka, której nadali imię Kora. Dziewczynka jest ich pierwszym dzieckiem.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Rynkowa. @sandrasmakowoborycka #miuosh Post udostępniony przez miuosh (@miuosh)
Wyświetl ten post na Instagramie.
#kora #miuosh @sandrasmakowoborycka Post udostępniony przez miuosh (@miuosh)

Miuosh - Instagram

Na Instagramie Miuosh pokazuje nie tylko swoje życie prywatne. Wchodząc na profil rapera, zobaczymy wiele zdjęć dokumentujących jego karierę muzyczną i występy na koncertach.

Miuosh - koncerty

Obecność wielu zdjęć z występów nie powinna dziwić. Miuosh to raper, który bardzo dużo koncertuje i angażuje się w wiele projektów muzycznych. Miuosh będzie jedną z gwiazd odbywającego się w dniach 23-24.08 FEST Festiwalu 2019. Wcześniej, Na 9.06.2019, zaplanowano jego występ w ramach koncertu Scenozstąpienie. Wydarzenie odbywa się w Chorzowie.

Miuosh - NOSPR

Scenozstąpienie to koncert Miuosha w towarzystwie Jimka, Smolika i muzyków Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Artysta grał już z muzykami NOSPR. Pierwszy koncert okazał się wielkim sukcesem. Raper wystąpił wówczas między innymi w towarzystwie Piotra Roguckiego i zaśpiewał utwór Wizje.

Miuosh - Katarzyna Nosowska

Smilik, Jimek i Piotr Rogucki to tylko niektórzy z Polskich artystów, z którymi współpracował Miuosh. Jedwn z najbardziej cenionych utworów rapera to Tramwaje i gwiazdy. Kompozycja została nagrana wraz z Katarzyną Nosowską, wokalistką zespołu Hey.

Miuosh - Nie mam skrzydeł

Skoro jesteśmy przy utworach Miuosha, warto wymienić też piosenkę Nie mam skrzydeł. Kompozycja miała premierę w 2012 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze