Mister Supranational

Mister Supranational 2024 - kandydaci. To oni powalczą o tytuł! ZDJĘCIA

2024-06-25 22:26

Kandydaci do tytułu Mister Supranational 2024 rozpoczęli zgrupowanie. Zobacz zdjęcia kandydatów z ceremonii wręczenia szarf.

Od minionego weekendu województwo małopolskie gości nie tylko najpiękniejsze kobiety świata, ale także najprzystojniejszych mężczyzn. Do Krynicy-Zdroju zawitali reprezentanci 40 krajów, każdy z nich przyjechał do Małopolski powalczyć o tytuł tego najprzystojniejszego - Mistera Supranational 2024! W tym roku Panowie do gali będą się przygotowywać w hotelu Krynica. 

Mister Supranational 2024 - kandydaci

W poniedziałek, 24 czerwca oficjalnie przywitano Misterów uroczystym wręczeniem szarf wszystkim uczestnikom. Finaliści szarfy otrzymali z rąk Andrei Aguilery - Miss Supranational 2023, a spotkanie odbyło się w hotelu Belmonte. W ceremonii wzięły udział także kandydatki do korony Miss Supranational 2024, wszyscy mogli się ze sobą lepiej poznać i spędzić trochę czasu razem. W tym roku Polskę reprezentuje Mister Polski 2024 - Patryk Karbowski. Patryk na co dzień mieszka w Białymstoku i pracuje w firmie IT jako Key Account Manager. Zawsze fascynowały go lata 80. i 90., a jego pasją są płyty winylowe, które kolekcjonuje i stare aparaty.

Przed finalistami jeszcze wiele ciekawych, ale i intensywnych  dni atrakcji i przygotowań do Gali Finałowej Mister Supranational 2024. Wszystkich 40 mężczyzn będziemy mogli zobaczyć na scenie już 4 lipca w Nowym Sączu, podczas trzydniowego Festiwalu Piękna w urokliwym województwie małopolskim. Tytuł laureatowi przekaże pochodzący z Hiszpanii Iván Álvarez - Mister Supranational 2023!

Karolina Bielawska oddaje koronę. Była drugą Polką, która została Miss World
Listen on Spreaker.