Gwiazdy

"Miodowe lata": obsada kiedyś i dziś. Jak zmienili się: Karol Krawczyk, Tadeusz Norek, Alina, Danka i inni bohaterowie serialu?

Serial "Miodowe lata" z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w rolach głównych, bawił widzów do łez. Wiele wskazuje, że uwielbiana produkcja z przełomu lat 90. i 2000. powróci na ekrany. Tymczasem sprawdźmy, co dziś słychać u obsady kultowego serialu. Jak zmienili się aktorzy, którzy wcielili się w role: Karola, Tadzia, Aliny, Danki i innych?

Spis treści

  1. "Miodowe lata" powrócą na ekrany? 
  2. "Miodowe lata" - obsada 
  3. Obsada "Miodowych lat" w serialu "Ranczo"
  4. Jak zmienili się bohaterowie serialu "Miodowe lata"? 

Serial Miodowe lata, który był emitowany na antenie Telewizji Polsat w latach 1998 - 2004, przyciągał przed telewizory miliony widzów! Perypetie motorniczego Karola Krawczyka i kanalarza Tadeusza Norka, którzy poszukiwali sposobów na zarobienie fortuny, bawiły do łez. Sitcom doczekał się 9 sezonów, a po ich zakończeniu - jesienią 2004 roku - wyemitowana została jego 17-odcinkowa kontynuacja "Całkiem nowe lata miodowe". W ostatnim odcinku życie przezabawnych sąsiadów całkowicie się odmieniło, gdyż obaj zostali ojcami. 

"Miodowe lata" powrócą na ekrany? 

Wiele wskazuje, że widzowie będą mogli zobaczyć dalsze losy rodzin Karola i Tadzia. Super Express dotarł do informacji, że trwają prace nad kontynuacją kultowego serialu. Serialowy Norek, czyli Artur Barciś potwierdził te informacje w rozmowie z Faktem, dodając, że nie zna jeszcze szczegółów. Zarówno on jak i Cezary Żak mają zgodzić się na zagranie w "Miodowych latach 20 lat później", jeśli tylko scenariusz będzie tego wart. 

Jest więc duża szansa, że fani serialu już niebawem otrzymają kolejne odcinki zwariowanych przygód bohaterów "Miodowych lat". 

"Miodowe lata" - obsada 

Poza wspomnianymi już aktorami: Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem, w bohaterów serialu wcielili się także m.in.

  • Danuta Chotecka jako Danka Norek, 
  • Agnieszka Pilaszewska jako Alina Krawczyk ((w latach 1998-2001),
  • Katarzyna Żak jako Alina Krawczyk (w latach 2002-2004),
  • Marta Lipińska jako matka Aliny, 
  • Waldemar Obłoza jako Roman Kurski. 

Obsada "Miodowych lat" w serialu "Ranczo"

Okazuje się, że kilka lat po zakończeniu serialu "Miodowe lata", zdecydowana większość jego głównych bohaterów  spotkała się także na planie innej kultowej produkcji - RanczoCezary Żak wcielił się w niej w postacie wójta i księdza. Katarzyna Żak zagrała Solejukową, Artur Barciś wcielił się w rolę Arkadiusza Czerepacha, Dorota Chotecka zagrała Krystynę Więcławską, a Marta Lipińska wystąpiła jako niezapomniana gospodyni księdza - Michałowa. 

Czytaj także: "Ranczo". Szymek Solejuk ma już 27 lat! Tak dziś wygląda Maciej Cempura

Jak zmienili się bohaterowie serialu "Miodowe lata"? 

Zobacz na zdjęciach, jak po blisko 20. latach zmienili się bohaterowie sitcomu "Miodowe lata". Serialowy Karol Krawczyk, czyli Cezary Żak przeszedł od tego czasu ogromną metamorfozę! Aktor mocno schudł i, pomimo upływu lat, wygląda świetnie. A jak jest w przypadku pozostałych członków obsady? Sprawdziliśmy, jak dziś wygląda Tadeusz Norek, Danka, Alina i inni! 

QUIZ "Miodowe Lata" - Sprawdźcie, co pamiętacie!

Pytanie 1 z 10
W którym roku wyemitowano pierwszy odcinek "Miodowych Lat"?