Mini Majk zgubił portfel i tego nie zauważył. Ujawnił, co się działo dalej!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: ODWIEDZILIŚMY LECZNICE ADA !!! / instagram.com/_minimajk/ Mini Majk zgubił portfel i tego nie zauważył. Ujawnił, co się działo dalej!

PRZEŻYŁ CHWILE GROZY

Mini Majk zgubił portfel i tego nie zauważył. Ujawnił, co się działo dalej!

2023-11-30 10:08

Mini Majk zgubił portfel, o czym postanowił opowiedzieć swoim fanom. Jeden z członków największego projektu Friza, czyli Domu Ekipy, w środku miał pieniądze, karty, a także dokumenty. Zdradził jednocześnie, co wydarzyło się dalej. Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Mini Majk - zgubiony portfel

Mini Majk po rozstaniu z Pauliną Kozłowską zawiesił swoją internetową działalność, która wynikała nieco z podejrzeń, że Youtuber nie ma już na siebie pomysłów. Nie wie, co tworzyć, by znów generować ogromne wyświetlenia. Większość 2023 roku spędził w samotności, nie zarabiając na działalności internetowej. Niespodziewanie po kilku miesiącach namysłu postanowił wrócić do tworzenia filmów i tak naprawdę od sierpnia regularnie je dodaje. Najpierw stworzył Minicamp, czyli obóz treningowy dla osób niskorosłych. Później zdecydował, że rozszerzy swój content o filmy typu "niskorosły vs 110 kg na ławie". Wspólnie ze swoimi znajomymi odwiedza też inne znane osobistości świata internetu, a także pomaga schroniskom. Mateusz Krzyżanowski lada chwila ma rozpocząć duży projekt, którym ma wszystkich zaskoczyć. Jest tak bardzo zaabsorbowany, że zgubił portfel. Na szczęście znalazła go uczciwa kobieta na ulicy.

Wersow i Friz ujawnili pierwsze informacje o ślubie!

Mini Majk - zgubiony portfel

Mini Majk z przejęciem opowiedział swoją historię i z pewnością teraz będzie dużo uważniejszy. Ujawnił: "Chcę bardzo podziękować pani, bo miałem taką sytuację, że biegłem, spieszyłem się, pośliznąłem się, wypadł mi portfel. Gleba roku, sam bym się z tego śmiał. Ja tego nie zauważyłem, ale kobieta, która to widziała od razu mi zwróciła uwagę. Jak pani to ogląda, bardzo pani dziękuję. Mam nadzieję, że takich ludzi będzie więcej i takich ludzi będzie więcej.". Wideo jest dostępne na InstaStories Mini Majka.

Sara Chmiel wprawia w świąteczny nastrój. Piosenka "Spadł śnieg" ogrzeje wasze serca!