Mini Majk o rozstaniu z Pauliną

i

Autor: Screen z YT:Paulina Kozłowska/ZAMIANA KOSMETYCZEK Z FAUSTI, MINI MAJK/DŁUGO CZEKALIŚMY NA TEN DZIEŃ

Influencerzy

Mini Majk opowiedział o rozstaniu z Pauliną. "Potrzebowałem spokoju"

2023-03-27 10:35

Zerwanie Mini Majka i Pauliny stało się bardzo medialne. Była para przez długi czas nie wypowiadała się jednak na temat tego, dlaczego zdecydowała się ze sobą zerwać. Choć w sieci można było znaleźć wiele plotek oraz spekulacji dotyczących potencjalnych powodów, to dopiero po kilku tygodniach Mini Majk zdecydował się opowiedzieć o zakończeniu dwuletniego związku.

Mini Majk o rozstaniu z Pauliną wypowiedział się dopiero po raz pierwszy. Odkąd fani dowiedzieli się, że przyjaciele Friza nie są już ze sobą, w sieci pojawiało się wiele plotek dotyczących ich romantycznej relacji. Dwuletni związek zakończył się nagle i wywołał ogromne emocje. Atmosferę rozgrzewały również komentarze Mateusza Krzyżanowskiego, który domagał się, by jego była partnerka usunęła z wspólne zdjęcia z profilu oraz prosił ją o oddanie psa, którego jest właścicielem. Do tej pory Paulina Kozłowska i Mini Majk nie chcieli publicznie opowiadać o przyczynach rozstania. Para rozstała się kilka dni przed walentynkami, a każde z nich zdecydowało się pójść w swoją stronę. Jednak teraz Mateusz zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy i zdradził, jak wyglądają ich relacje.

Friz będzie pilotem śmigłowca. Na kurs wydał fortunę!

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Mini Majk o rozstaniu z Pauliną

Mateusz Krzyżanowski, podczas rozmowy z dziennikarką TVreklama, przyznał, że komentarze, które zamieścił pod postami swojej byłej dziewczyny na Instagramie były wynikiem przypływu emocji.

To akurat było bardzo głupie z mojej strony. Nie powinienem tak robić. Takie dziecinne zachowanie, za co serdecznie przepraszam. (...) Jestem człowiekiem emocjonalnym, szybko się emocjonuję, jak widać, no i nie powinienem się tak zachować.

Mini Majk przyznał również, że pomimo zerwania nadal ma kontakt z Pauliną.

Chciałbym przypomnieć, że mamy psy. (...) Nie chcemy ich rozdzielać, więc po prostu ustaliliśmy, że czasem są u mnie, czasem u niej i po prostu jak ja chcę się z nimi zobaczyć, to ona mi udostępnia do nich kontakt no i jak są u mnie i ona chce się z nimi zobaczyć, to ja jej udostępniam kontakt. Nie chcemy ich rozdzielać.

Był chłopak Pauliny Kozłowskiej przyznał, że obecnie mieszka sam, ponieważ potrzebuje chwili dla siebie, by poukładać sobie pewne sprawy.

Genzie - koncerty 2023. Kiedy i gdzie zagrają przyjaciele Friza?

Mieszkam sam i jest mi z tym dobrze. Chyba potrzebowałem takiego spokoju i tego, żeby pobyć sam po prostu. Fajnie jest i ogólnie na dzień dzisiejszy jest lepiej. (...) Chciałbym teraz popracować nad sobą, swoimi emocjami i zapisać się na terapię.

Mateusz Krzyżanowski podkreślił, że chce skupić się na tym, by przepracować pewne sprawy z przeszłości. Zdradził również, że razem z Pauliną myślą nad tym, aby nagrać film opowiadający o tym, dlaczego zdecydowali się rozstać.