Mini Majk

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=9pfJtBLYdoo&t=13s

Influencerzy

Mini Majk nie wytrzymał. Na forum zwyzywał jednego z fanów

2023-05-04 11:19

Niestety, pomimo wielu kampanii i akcji, w których biorą udział gwiazdy, hejt nadal jest bardzo popularny. W sieci możemy znaleźć wiele wulgarnych komentarzy i wyzwisk skierowanych do twórców oraz mniej popularnych internautów. Wiele osób stara się go ignorować. Jednak są też tacy, którzy wdają się w mocne dyskusje. Tak było w przypadku Mateusza Krzyżanowskiego.

Mini Majk nie wytrzymał i na forum zwyzywał jednego ze swoich fanów. Mateusz Krzyżanowski użył naprawdę mocnych słów i nie zostawił na nim suchej nitki. Wszystko przez jeden z wulgarnych komentarzy, który pojawił się pod jego postem. Influencer wdał się w dyskusję, która z pewnością mogła mocno zaskoczyć nie tylko autora bezpośredniej odzywki, ale również jego fanów. Były chłopak Pauliny, choć jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych i chętnie dzieli się ze swoimi obserwującymi swoimi kolejnymi współpracami, osiągnięciami czy po prostu życiem osobistym, to zawsze był jedną z osób, które stroniły od przepychanek i wulgaryzmów na forum. Jednak tym razem czara goryczy się przelała.

Wersow bez makijażu i z ciążowym brzuszkiem. Urocza sesja skradła serca fanów

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Mini Majk - ostra reakcja na komentarz

Mateusz Krzyżanowski zachęcił swoich fanów, by podzielili się z nim swoim zdaniem na temat tego, czy bardziej wolą psy czy koty. Influencer zamieścił post na Twitterze, którzy był żywo komentowany. Proste pytanie wywołała jednak prawdziwą burzę. Jeden z internautów wrzucił wulgarny komentarz, w którym wyraził swoje zdanie na temat Mini Majka.

ale ty jesteś przyj****y xd

Kiedy tylko Mateusz zobaczył ten komentarz, zdecydował się odpowiedzieć w dosyć dosadny sposób.

Julia Żugaj wkurzyła się na Monikę Kociołek. Mocno zawiodła się na swojej przyjaciółce

Nie gorzej niż ty sądząc po twoim zdjęciu profilowym 😅

Jednak internauta nie pozostawał mu dłużny. Odwołał się do swojego zdjęcia profilowego.

Czyli czarni są zje*ani?

Mini Majk kontynuował dyskusję.

Nie! Ty jesteś po prostu zje*any😃

Potyczka słowna Mateusza i jednego z jego fanów jednak na tym się nie zakończyła.

No nieźle, wyzywasz mnie ze względu na moje upośledzenie i kolor skóry

Infuencer zdecydował się jednak uciąć dyskusję i wstawił trzy emotki. Wielu jednak nie wie, co mógł mieć na myśli.

🏃‍♂️🐏🏚️

Mini Majk wyjaśnił później, że emotikonkami polecił autorowi poprzednich komentarzy, by ten się rozpędził i uderzył w ścianę. Wygląda na to, że obydwu panów odrobinę poniosły emocje, co wywołało w sieci sporą burzę. Część internautów stanęła po stronie swojego idola podkreślając, że to nie on rozpoczął tę wulgarną wymianę zdań. Inni z kolei stanęli murem za autorem komentarza twierdząc, że miał on prawo do wyrażenia swojego zdania.