Murcix o Mini Majku i Paulinie

i

Autor: Screen z YT: MURCIX/MAM PSA!, Paulina Kozłowska/ZOSTALIŚMY RODZICAMI!

Mini Majk i Paulina do siebie wrócą? Murcix opowiedziała o ich relacji

2023-03-23 12:01

Głośne rozstanie Pauliny i Mini Majka wywołała wśród ich fanów wiele emocji. Część uważa, że była to jedyna słuszna decyzja. Inni z kolei nie dopuszczają do siebie tego, że para nie jest już ze sobą i liczą na to, że już niedługo znowu zobaczą ich wspólne filmy. Choć para nie wypowiedziała się do tej pory na temat zakończenia związku, to w sieci pojawiło się wiele plotek na ten temat. Swoje zdanie postanowiła wyrazić również Murcix.

Mini Majk i Paulina nie są ze sobą od początku lutego. Para rozstała się kilka dni przed walentynkami. Dwuletni związek zakończył się nagle i wywołał ogromne emocje wśród fanów pary. Choć internauci zauważali, że twórcy na filmach często się ze sobą nie zgadzają, a nawet kłócą, to mało kto spodziewał się tego, że małe kryzysy w związku doprowadzą do głośnego zerwania. Mini Majk po rozstaniu domagał się, by jego była partnerka usunęła z wspólne zdjęcia z profilu. Następnie zażądał, by Paulina oddała mu psa, którego jest właścicielem. Choć zerwanie Pauliny Kozłowskiej i Mini Majka stało się bardzo medialne, to była para do tej pory nie zdecydowała się skomentować krążących plotek na swój temat. Każde z nich zdecydowała się pójść w swoją stronę i skupić na działalności pod swoim nazwiskiem. Sprawę jednak skomentowała Marta Błoch. Murcix opowiedziała o relacji Mini Majka i Pauliny po rozstaniu.

Julia Żugaj szczerze o siostrach Buczek. Wie, czemu odpadły!

Nowy duet Taconafide i SB Maffiji? | Dokończ Piosenkę #6

Murcix o Mini Majku i Paulinie

Powód rozstania Pauliny i Mini Majka nie jest oficjalnie znany. Fani wysnuwają sporo spekulacji i hipotez, które mogłyby znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Pojawiło się również wiele plotek na temat zakończenie związku przez twórców. Jednak to tej pory ani Mateusz ani Paulina nie zdecydowali się opowiedzieć o powodach zerwania. Dziennikarka Świata Gwiazd poprosiła Murcix, aby wypowiedziała się na temat swoich znajomych i ich głośnego zakończenia związku.

Nie chcę się wypowiadać z tego powodu, że oni się jeszcze nie odnieśli do tego wszystkiego i myślę, że to jest raczej po ich stronie niż po mojej. Znam wersję Majkela, bo z nim utrzymuję kontakt. Z Pauliną trochę mniej. I tyle. Myślę, że trzeba czekać aż oni się odniosą w jakiś sposób do tej sytuacji i nie ma co gdybać. Zapamiętajcie, że medal ma zawsze dwie strony i nie ma co oceniać czy to Pauliny czy Mini Majka.

Po chwili podkreśliła jednak, że życie jest niesamowicie przewrotne.

Ogromna kłótnia w Ekipie Friza. Ostre słowa i wymowne zdjęcia to nie koniec!

Może nie wyszło. Może coś tam się popsuło. Może do siebie wrócą. No kto wie. Tak w życiu bywa.