Milionerzy: Hubert Urbański śpiewa fragment słynnej piosenki!

2018-05-17 15:39
Milionerzy: Hubert Urbański śpiewa fragment słynnej piosenki!
Autor: fot. WBF Hubert Urbański

Hubert Urbański nie mógł się powstrzymać przed zaśpiewaniem fragmentu tej słynnej piosenki. Na ESKA.pl dowiecie się, co śpiewał i czy ma wokalny talent.

Hubert Urbański śpiewa fragment słynnej piosenki w Milionerach! Piosenka jednego z najbardziej znanych zespołów świata przypomniała mu się za sprawą pytania, które padło w programie. Prowadzący teleturniej po prostu nie mógł się powstrzymać przed zaśpiewaniem i zanuceniem jej fragmentu! To zresztą nie pierwszy raz kiedy Hubert Urbański pokazuje, że lubi śpiewać.

Milionerzy: będzie nowe koło ratunkowe? Zmiana w teleturnieju

Autor: brak danych

Milionerzy z nowym kołem ratunkowym! Czy program zmieni zasady gry? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Hubert Urbański jako Beatles?

Pytanie w Milionerach dotyczyło piosenki Eleanor Rigby grupy The Beatles - jednego z najważniejszych zespołów w historii muzyki. Uczestnik skorzystał z podpowiedzi publiczności i zaznaczył prawidłową odpowiedź. Na potwierdzenie dobrego wyboru, Hubert Urbański zaśpiewał fragment Eleanor Rigby. Jak mu poszło? Cóż... Jako Beatles raczej by się nie sprawdził :). Wideo obejrzycie klikając w odnośnik zamieszczony poniżej.

Hubert Urbański śpiewa w Milionerach >>

 

Dla porównania oryginał w wykonaniu The Beatles:

Milionerzy dają drugą szanse niektórym uczestnikom. O co chodzi?

Autor: brak danych

Na Facebooku teleturnieju Milionerzy pojawił się ciekawy wpis. Twórcy programu chcą dać drugą szansę niektórym uczestnikom. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Rapujący Hubert Urbański

Co ciekawe, Hubert Urbański nie pierwszy raz udowadnia, że lubi śpiewać. Na YouTube można znaleźć fragment programu Bitwa na Głosy, w którym prowadzący Milionerów... RAPUJE! Zobaczcie wideo poniżej.

Najnowsze