Milionerzy: będzie nowe koło ratunkowe? Zmiana w teleturnieju

2018-05-14 13:02
Milionerzy: będzie nowe koło ratunkowe? Zmiana w teleturnieju
Autor: Fot. East News / Piotr Fotek/REPORTER Hubert Urbański

Milionerzy z nowym kołem ratunkowym! Czy program zmieni zasady gry? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Milionerzy to program, który niezmiennie od lat cieszy się dużą popularnością. Uczestnicy odpowiadają na pytania, a każde z nich przybliża ich do wielkiej wygranej. Do dyspozycji mają również 3 koła ratunkowe - telefon do przyjaciela, 50:50 i pytanie do publiczności. Każde z nich może zostać użyte jedynie raz. Niebawem może się to jednak zmienić! 

Milionerzy - pytanie o Gwiezdne Wojny. Fani znaliby odpowiedź za pół miliona!

Autor: brak danych

  Milionerzy - pytanie o Gwiezdne Wojny padło w jednym z ostatnich odcinków teleturnieju. Na fotelu przed Huibertem Urbańskim usiadł pan Bartosz. Dość łatwo poradził sobie z większością pytań, dzięki czemu doszedł do zagadnienia za 500 000 zł. Fani znaliby odpowiedÅ

Milionerzy - będzie zmiana regulaminu? 

W brytyjskiej edycji show, która nosi tytuł Who Wants to Be a Millionaire? zmienione zostały zasady programu. W związku z 20-leciem teleturnieju, na uczestników i widzów czekała wyjątkowa niespodzianka. Twórcy wprowadzili zupełnie nowe, czwarte koło ratunkowe! Ponieważ nasi Milionerzy są wzorowaniu właśnie na zagranicznym formacie, bardzo prawdopodobne jest, że już wkrótce zmiana zostanie wprowadzona w naszym kraju. 

Czwarte koło ratunkowe - na czym polega?

Nowe koło ratunkowe to 'podpowiedź od prowadzącego'. Uczestnik, raz w ciągu gry, będzie mógł powierzyć swój los gospodarzowi programu, który będzie musiał pomóc mu w wybraniu prawidłowej odpowiedzi. Warto dodać, że nie będzie znał jej wcześniej. Gracz będzie musiał zatem liczyć jedynie na jego wiedzę lub szczęście. Pomysł ten spodobał się widzom, którzy liczą, że odpowiedzi brytyjskiego prowadzącego, którym jest Jeremy Clarkson, dostarczą im wiele emocji i śmiechu. Czy Hubert Urbański byłby gotów podjąć takie wyzwanie? 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze