Miley Cyrus wraca na scenę! Szykuje się duet z Dua Lipa?

2020-08-06 11:12 Ewelina Kulasza
Miley Cyrus wraca na scenę! Szykuje się duet z Dua Lipa?
Autor: East news: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER, magePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus wraca na scenę! Taka informacja na pewno ucieszy niejednego fana wokalistki oraz dobrych brzmień. Kiedy muzyczna nowość ujrzy światło dzienne? Czy Miley szykuje się na duet z zagraniczną piosenkarką Dua Lipa? To jedno zdjęcie mówi samo za siebie! O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Miley Cyrus powraca na scenę! To dobre informacje dla wielu fanów. Zagraniczna gwiazda cały czas pracuje nad wydaniem swojej kolejnej solowej płyty, dlatego też w najbliższym czasie możemy spodziewać się nowego singla. Artystka w swoich mediach społecznościowych co chwile podgrzewa atmosferę i publikuje tajemnicze zapowiedzi na temat jej muzycznych nowości. Ostatnim albumem, który wydała gwiazda jest EP-ka z 2019 roku zatytułowana She Is Coming, z której pochodzi hit Mother's Daughter. Następnie ku zdziwieniu wielu fanów Miley, niespodziewania światło dzienne ujrzał singiel Slide Away. Premiera kawałka miała miejsce świeżo po rozstaniu artystki z Liamem Hemsworth'em.

Jak donoszą zagraniczne media, najnowszy singiel Miley Cyrus został zatytułowany Mindnight Sky. Póki co, nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery. Co zatem oznaczają zdjęcia na Instagramie Miley? Czy muzyczną nowością będzie kawałek, w którym usłyszymy głos Dua Lipy?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Miley Cyrus i Dua Lipa nagrają piosenkę?

Miley Cyrus i Dua Lipa są obecnie dwiema największymi artystkami w muzycznej branży. Zagraniczne gwiazdy niedawno podzieliły się ze swoimi fanami, zdjęciami ze studia nagraniowego. Na fotografiach jest nie tylko Miley i Dua Lipa, ale również producent muzyczny Andrew Wattem. Czy zdjęcie mówi samo za siebie? Bardzo prawdopodobne! Wielbiciele piosenkarek dosłownie oszaleli! W komentarzach pod ich wspólnym zdjęciem na Instagramie pojawiło się bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Większość odlicza dni i już nie może doczekać się muzycznej nowości. Czy wspólna piosenka Miley Cyrus i Dua Lipy będzie hitem? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej, czy taki duet to dobra opcja.

Najnowsze