Miley Cyrus Vs Sinead O'Connor - Nothing Compares To Wrecking Ball. Mashup hitów dwóch rywalek - już w sieci! [VIDEO]

2013-11-19 11:06

Miley Cyrus Vs Sinead O'Connor - Nothing Compares To Wrecking Ball. Robin Skouteris zrobił mashup największych hitów dwóch pozostających ze sobą w konflikcie gwiazd. Co z tego wynikło? Sprawdź na ESKA.pl!

Miley Cyrus Vs Sinead O'Connor - Nothing Compares To Wrecking Ball. Robin Skouteris, DJ i producent muzyczny znany z tego, że tworzy świetne remiksy największych hitów, tym razem zrobił mashup przebojów dwóch pozostających ze sobą w konflikcie gwiazd.

>>> Sinead O'Connor vs Miley Cyrus - kłótnia gwiazd skończy się w sądzie?

Wszystko zaczęło się, gdy Miley zdradziła, że inspiracją do klipu do Wrecking Ball było pochodzące z roku 1990 video Sinead O'Connor do Nothing Compares 2 U. Sinead uznała to za dobrą okazję do wypowiedzi na temat zachowania Miley i licznych skandali, jakie ostatnio wywołuje młoda gwiazdka - a potem już poszło z górki: wokalistki wykorzystały swoje strony i konta na Twitterze, by ogłosić światu, co myślą o sobie nawzajem.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online... <<<

Cała ta sytuacja zainspirowała Robina Skouterisa do stworzenia mashupu Nothing Compares 2 U i Wrecking Ball. Jak brzmią Miley Cyrus vs Sinead O'Connor we "wspólnej" piosence? Sprawdź na ESKA.pl!