Miley Cyrus i jej klip do We Can't Stop pobiły rekord Justina Biebera! Najlepsza premiera na YouTube [VIDEO]

2013-06-26 14:54

Nowy teledysk Miley Cyrus do hitu We Can't Stop pobił rekord VEVO i pod koniec czerwca 2013 został okrzyknięty najczęściej oglądanym klipem dzień po swojej premierze. Tym samym piosenkarka odebrała ten tytuł Justinowi Bieberowi za jego Beauty And A Beat. Ile odsłon uzbierało wideo do We Can't Stop po 24 godzinach? Sprawdź już teraz na Eska.pl!

Fani Miley Cyrus świętują razem ze swoją idolką kolejny sukces: nowy teledysk Miley do We Can't Stop pod koniec czerwca 2013 został ogłoszony najlepszą premierą na YouTube przez serwis VEVO. Klip do hitu zaledwie 24 godziny po dodaniu odtworzono 10,7 miliona razy. W ten sposób wokalistka przebiła wynik, którym do niedawna mógł poszczycić się Justin Bieber.

Jego Beauty And A Beat dzień po premierze zebrało 10,6 milionów kliknięć. Teledysk do We Can't Stop przebił nagranie Justina o 100 tysięcy odsłon.

O sukcesie Miley Cyrus poinformowało VEVO na swoim oficjalnym kanale Twitter. Teledysk do We Can't Stop podbija serca nie tylko internautów. W połowie czerwca 2013 roku raperzy Ying Yang Twins nagrali kawałek o pupie wokalistki, którą eksponuje w klipie. Nie wiesz o co chodzi? Kliknij w link z artykułem poniżej.

>>> Pupa Miley Cyrus w kawałku Ying Yang Twins! Lepsza od Moves Like Jagger i Walks Like Rihanna? [RANKING]


Zobacz We Can't Stop - Miley Cyrus!JB