Michał Wiśniewski prosi fanów o kasę. Potrzebuje 25 tysięcy

i

Autor: fot. WBF Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski prosi fanów o kasę. Potrzebuje 25 tysięcy

2018-03-18 9:54

Po co muzykowi taka suma i czemu prosi o nią fanów? Na ESKA.pl wyjaśniamy, na co Michał Wiśniewski chce przeznaczyć 25 tysięcy złotych.

Michał Wiśniewski prosi fanów o kasę! Potrzebuje aż 25 tysięcy złotych. Taka informacja obiegła niedawno internet. Czytając coś takiego, niektórzy mogliby pomyśleć, że ekscentryczny wokalista i lider zespołu Ich Troje znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Czy tak jest naprawdę? Na szczęście nie. Prawda jest zupełnie inna. Jak się okazuje, muzyk chce skorzystać z bardzo popularnej ostatnio formy finansowania przedsięwzięć.

Marta Wiśniewska: Mandaryna, Ev'ry Night, wiek, choroba. Wszystko, co musicie wiedzieć

Autor: brak danych

Marta Wiśniewska, czyli słynna Mandaryna, to osoba, której życiem interesuje się wielu Polaków. Na ESKA.pl, zebraliśmy najciekawsze informacje o autorce Ev'ry Night.

Po co muzykowi taka suma?

Michał Wiśniewski prosi fanów o 25 tysięcy złotych. Dzięki tym pieniądzom, muzyk będzie mógł wydać płytę Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości, którą nagrywa w duecie wraz z poetą i muzykiem Andrzejem Wawrzyniakiem. Będzie to ich drugi album i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pojawi się on w sklepach 8 września 2018. Na pierwszej płycie znalazł się zaś między innymi utwór Panie Stańczyk.

Michał Wiśniewski i Andrzej Wawrzyniak uruchomili zbiórkę w serwisie Odpal Projekt. Co ciekawe, muzycy proszą fanów tylko o połowę kwoty potrzebnej na wydanie płyty. Całość ma kosztować 50 tysięcy złotych. Szczegóły zbiórki poznacie klikając w poniższy odnośnik.

Michał Wiśniewski - zbiórka na nową płytę>>