Michał Wiśniewski odrzucony w Opolu! Nowa piosenka wokalisty za słaba na festiwal?

2021-08-02 16:05
Michał Wiśniewski
Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SUPER EXPRESS

Możliwość zaprezentowania się podczas festiwalu w Opolu to wielkie wyróżnienie dla artystów muzycznych. Michał Wiśniewski podzielił się z fanami smutną informacją. Najnowsza piosenka wokalisty nie zakwalifikowała się do odbywającego się co roku konkursu Premier. Artysta nie kryje swojego rozczarowania tym faktem.

Michał Wiśniewski - nowa piosenka lidera zespołu Ich Troje okazała się za słaba dla organizatorów tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu? Na to wygląda! Popularny muzyk podzielił się tą druzgocącą dla niego i członków jego grupy informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artysta, którego już niebawem zobaczymy w roli jurora w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ma za sobą pracowite lato. Nie dość, że zaangażował się w nowy projekt, jakim jest właśnie udział w popularnym formacie telewizyjnym, to wspólnie z pozostałymi wokalistami Ich Troje sporo pracował w studiu nagraniowym, a efektami chciał podzielić się podczas kultowego wydarzenia w Opolu. Decydenci nie dali jednak szansy Michałowi Wiśniewskiemu na premierowe wykonanie nowej kompozycji Ich Troje na deskach opolskiego amfiteatru. 

Michał Wiśniewski odrzucony w Opolu!

Artysta podzielił się tym smutnym newsem na swoim Instagramie. W pełnym goryczy oświadczeniu oficjalnie potwierdził, że Ich Troje nie wystąpi podczas festiwalu w Opolu, ale wszyscy fani zespołu będą mogli usłyszeć piosenkę Zatańcz ze mną pod koniec września.

Zatańcz Ze Mną to kompozycja Jacka Wąsowskiego i dziś zaczynamy zdjęcia do teledysku. Pod koniec września sami przekonacie się czy utwór nie zasłużył na to aby pojawić się w Opolu. Tymczasem jak mawia klasyk: 'Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz'! Miłego dnia - napisał, zamieszczając zdjęcie z jednego ze swoich występów podczas kultowego wydarzenia.

Miłośnicy twórczości Ich Troje wsparli swojego idola ciepłymi słowami.

Najważniejsze, że "masz z kim tańczyć". Reszta jest drugorzędna ;)

Bardzo mi przykro😔 ale róbcie dalej swoje 😉

Przykro😢 ale nie ma co oglądać się w tył, czekam z niecierpliwością❤️ - piszą.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze