Michał Szpak znów zaśpiewał Niemena. Nie ma słów, by opisać jego talent

2021-02-16 14:18
Michał Szpak
Autor: WBF

Z pewnością wszyscy pamiętają, w jaki sposób karierę zaczął Michał Szpak. Artysta zachwycił jurorów nieemitowanego już programu X Factor swoim wykonaniem wielkiego hitu z repertuaru Czesława Niemena Dziwny jest ten świat. Po dziesięciu latach od tego pamiętnego wykonania wokalista ponownie zachwycił polską publiczność swoją interpretacją innego, równie znanego utworu piosenkarza.

Chociaż ciężko w to uwierzyć, to w tym roku minie dokładnie dziesięć lat od chwili, gdy Michał Szpak oczarował polską publiczność swoim wykonaniem nieśmiertelnego utworu Dziwny jest ten świat z repertuaru Czesława Niemena. Barwny wokalista pojawił się na castingu do I edycji muzycznego show X Factor, gdzie w jury zasiadali wówczas Maja Sablewska, Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil. Mimo mało entuzjastycznego przyjęcia artysta szybko udowodnił, że ma wielki talent i przekonał do siebie miliony telewidzów. Ich głosy umożliwiły Michałowi dotarcie do samego finału programu, natomiast jego ambicja zrobienie kariery muzycznej, która trwa do dziś.

Michał Szpak był jedną z gwiazd walentynkowego koncertu emitowanego przez telewizję Polsat. Piosenkarz pojawił się na scenie, by wykonać piosenki Byłaś serca biciem z katalogu Andrzeja Zauchy oraz Jednego serca, którą w oryginale wykonywał właśnie Czesław Niemen. I tym razem artysta nie poległ, mierząc się z twórczością legendarnego piosenkarza, a wręcz zachwycił swoim emocjonalnym wykonaniem.

Krystian Ochman zdradza, czy powstanie piosenka z Michałem Szpakiem!

Michał Szpak śpiewa Niemena

To był bez wątpienia jeden z najpiękniejszych momentów koncertu Walentynki z Polsatem. Michał Szpak zawładnął sceną, śpiewając utwór Jednego serca. Internauci po obejrzeniu show nie mają wątpliwości, że wokalista to klejnot polskiej sceny muzycznej, który nie tylko świetnie śpiewa, ale wkłada mnóstwo serca w każdy wyśpiewany wers. 

- Wielki utwór, znakomicie zaśpiewany. Tylko Michał potrafi śpiewać utwory Niemena. Pięknie. Brawa - napisała wyraźnie zachwycona występem internautka. 

Podobnych komentarzy pod zamieszczonym na kanale Polsatu wideo można znaleźć więcej. Zobaczcie sami.

Jak dobrze znasz Michała Szpaka? Te fakty znają najwięksi fani! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Czym Michał Szpak zajmował się przed śpiewaniem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze