Michał Szpak: wiek, wzrost, żona. Czy ma dziecko, dziewczynę, rodzeństwo?

2021-10-25 12:35
Michał Szpak
Autor: WBF Michał Szpak

Michał Szpak: wiek, Instagram, piosenki. Czy ma dziecko, dziewczynę, rodzeństwo? Jak wokalista zaczynał swoją karierę? Odpowiadamy na najcześciej zadawane pytania na temat Michała Szpaka!

Michał Szpak: wiek, Instagram, piosenki. Czy ma dziecko, dziewczynę, rodzeństwo? Jak zaczynał i jaki program wygrał? O to pytacie najczęściej na temat jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. Michał jest obdarzony niezwykłym talentem wokalnym, a jego kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Zbieramy najważniejsze informacje o wokaliście.

Michał Szpak z babcią na świątecznym zdjęciu! Co za więź

Krystian Ochman zdradza, czy powstanie piosenka z Michałem Szpakiem!

Michał Szpak: wiek

Wokalista urodził się 26 listopada 1990 roku - w 2021 skończy 32 lata.

Michał Szpak: jak zaczynał?

Kariera Michała rozpoczęła się od programu X Factor, w którym wziął udział w 2011 roku. Szpak przeszedł przez show jak burza, dochodząc aż do finałowych odcinków na żywo. Wokalista zajął ostatecznie drugie miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską.

Michał Szpak - wzrost

Ile wzrostu ma Michał Szpak? Jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce ma 175 centymetrów wzrostu.

Michał Szpak: piosenki

W 2015 roku ukazała się debiutancka płyta wokalisty Byle być sobą. Z albumu pochodzi między innymi utwór Color of Your Life, z którym Michał reprezentował Polskę na Eurowizji w 2016 roku. Tym samym Szpak zapewnił nam jeden z najlepszych wyników Polski na Eurowizji w historii, gdzie zajął wówczas 8. miejsce. Przed wakacjami 2018 roku wokalista zapowiedział, że we wrześniu ukaże się jego druga solowa płyta. Pochodzą z niej dwa single - Don't Poison Your Heart oraz King Of The Season.

Michał Szpak: czy ma dziecko, dziewczynę?

Wokalista nie opowiada publicznie o swoim życiu uczuciowym - ta sfera jest dla niego bardzo prywatna. Jak na razie Michał nie ma dzieci, w jednym z wywiadów zdradził jednak, że jeśli miałby zakładać rodzinę, to chciałby mieć więcej niż jedno dziecko.

Michał Szpak: rodzeństwo

Michał ma brata i dwie siostry. Jedna z nich, Marlena, również jest wokalistką. Para pojechała nawet we wspólną trasę koncertową.

Michał Szpak: Instagram

Instagram Michała to: @michal_szpakofficial.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze