Michał Szpak - Sylwester będzie należał do niego? Artysta zdradził, co na siebie założy!

2019-12-31 13:36 MK
Michał Szpak
Autor: ANDRZEJ BANAS / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie Michał Szpak, który wykona między innymi „Color Of Your Life”, ale też zaskoczy fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle odlotowymi kreacjami. Artysta uwielbia eksperymentować ze scenicznymi kreacjami, a jego stylizacje zawsze są oryginalne i przykuwają uwagę.

Michał Szpak - Sylwestrowa Moc Przebojów może należeć do niego! Artysta od zawsze wiedział, jak przykuć uwagę swoimi strojami. - Myślę, że kreacje, które posiadam nie można liczyć w dziesiątkach, a raczej w setkach. Jest kilka miejsc, w których je przechowuję, bo niestety w moim mieszkaniu już się nie mieszczą, więc czasami są u znajomych, czasami są one w piwnicy, a może w przyszłości będzie tak, że będę sobie w stanie otworzyć takie własne małe muzeum kreacji, które były dla mnie znaczące- opowiada o swojej garderobie Michał. W czym wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów?

- Strój na Sylwestra na pewno będzie wyrażał moją radość wejścia w Nowy Rok, ale też będzie takim kostiumem, który będzie zaznaczał walkę, bo przecież Nowy Rok przynosi nowe wyzwania, którym będzie trzeba stawić czoła. Na pewno będzie kilka wyjść, więc ukażę siebie w kilku odsłonach – trochę romantycznej, trochę rockowej, na pewno też w mrocznej- zdradza artysta na kilka dni przed Sylwestrem.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 już 31 grudnia w Polsacie! Start o godzinie 20:00.

Najnowsze