Michał Szpak - koncerty 2021. Daty, miejsca, bilety na Freedom Tour

2021-06-30 13:11
Michał Szpak
Autor: WBF

Michał Szpak w ostatnim czasie jest na językach wielu Polaków. Jego kontrowersyjny występ podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 sprawił, że jest o nim bardzo głośno. Okazuje się jednak, że to nie koniec jego artystycznego manifestu. Wiele osób nie wie, że jakiś czas temu ogłosił trasę koncertową Freedom Tour. Co wiadomo na jej temat?

Michał Szpak wyrusza w trasę koncertową. Po przerwie wynikającej z pandemii koronawirusa wreszcie zaśpiewa dla swoich fanów. Freedom Tour ogłoszona została już kilka tygodni temu, ale do wielu osób nie dotarła informacja na ten temat. Jakie będą nadchodzące koncerty Michała Szpaka? - W  ramach trasy Freedom, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty. To okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów - czytamy w opisie wydarzenia na stronie internetowej biletyna.pl. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty? Sprawdź niżej.

Fest Festival 2021 - te gwiazdy dadzą niezapomniane show!

Michał Szpak - Freedom Tour. Daty i miejsca

  • 16.07 - Kołobrzeg - Amfiteatr w Kołobrzegu
  • 24.07 - Poznań - SkwerPlay
  • 31.07 - Warszawa - Amfiteatr w Parku Sowińskiego
  • 15.08 - Sopot - Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku
  • 31.08 - Szczecin - Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna (dwa koncerty)
  • 10.09 - Bielsko-Biała - Bielskie Centrum Kultury (dwa koncerty)
  • 11.08 - Cieszyn - Teatr im. A. Mickiewicza (dwa koncerty)
  • 18.09 - Wrocław - Teatr Muzyczny Capitol (dwa koncerty)

Michał Szpak - Freedom Tour. Bilety i cena

Bilety na trasę koncertową Freedom Tour kosztują 90 złotych. Można je znaleźć na różnych stronach internetowych zajmujących się sprzedażą biletów na koncerty, m.in. biletyna.pl, ebilet.pl czy koncertomania.pl. Na tych stronach można także sprawdzić godziny rozpoczęcia każdego z koncertów.

Najnowsze