Michał Szpak - Byle być sobą

i

Autor: fot. okładka płyty Michał Szpak - Byle być sobą

Michał Szpak - Byle być sobą: tracklista, data premiery i tytułowy singiel na ESKA.pl

2015-10-14 20:17

Byle być sobą to tytuł debiutanckiej płyty Michała Szpaka. Charyzmatyczny wokalista przed premierą swojego wyczekiwanego albumu prezentuje jeszcze tytułowego singla. Sprawdź tracklistę oraz datę premiery pierwszego longplaya Michała Szpaka i posłuchaj piosenki Byle być sobą już teraz - na ESKA.pl

Byle być sobą to tytuł płyty Michała Szpaka, która dostępna jest już w przedsprzedaży. Przed premierą debiutanckiego albumu charyzmatyczny wokalista zaprezentował jeszcze tytułowego singla. Akustyczna ballada Byle być sobą prezentuje liryczne oblicze Szpaka, który przy prostych dźwiękach gitary wyśpiewuje kojący hymn na cześć indywidualizmu. Do tego kawałka powstał teledysk, którego premiera nastąpi wkrótce. Poza nowym singlem na debiutanckim longplayu artysty znajdzie się też hit Real Hero oraz jego polska wersja Jesteś bohaterem. Tracklistę uzupełni dziewięć premierowych kompozycji w języku polskim i angielskim.

Nowa piosenka i płyta Michała Szpaka - Byle być sobą

Premiera debiutanckiej płyty Michała Szpaka odbędzie się w piątek 13 listopada. Krążek w formie fizycznej można już zamawiać przedpremierowo m.in. na Empik.com. Tytułowego singla Byle być sobą można już posłuchać w najpopularniejszych serwisach streamingowych oraz pobrać legalnie min. z Google play oraz iTunes. Przypomnijmy, że wokalista ma już na swoim koncie EP-kę XI z końca 2011 roku. Tracklistę płyty Michała Szpaka - Byle być sobą znajdziecie poniżej:

1. Real Hero
2. Byle być sobą
3. Rosanna
4. Bo życie takie jest
5. Tic Tac Clock
6. What A Shame   
7. Upaść ale wstać
8. Znika cały mrok
9. Color Of Your Life
10. Ostatni zakręt
11. Jesteś bohaterem
12. Such Is Life

Czekacie na pierwszy długogrający album Michała Szpaka?

RC