Michał Szpak byłby w siódmym niebie! Znana prezenterka zrobiłaby dla niego.. NIE UWIERZYCIE

Michał Szpak
Autor: WBF

Michał Szpak skakałby z radości! Okazuje się, że popularna polska prezenterka Dorota Gardias marzy o karierze muzycznej choć w minimalnym stopniu podobnej do sukcesu Michała Szpaka. Utalentowana gwiazda sama uwielbia muzykę, potrafi grać na różnych instrumentach, a także spektakularnie śpiewać. Michał Szpak jest w jej oczach bezkonkurencyjny mistrzem!

Michał Szpak byłby w siódmym niebie, gdyby tylko zdawał sobie sprawę z tego, co jest w stanie zrobić dla niego popularna polska prezenterka Dorota Gardias. W wywiadzie z portalem Jastrząb Post gwiazda zdradziła, że jest ogromną fanką Michała Szpaka i gdyby tylko mogła, sama wkroczyłaby w muzyczny świat. Brakuje jej jednak na to czasu. Michałowi Szpakowi to ja mogę obcasy czyścić. Dla mnie jest mistrzem świata jeżeli chodzi o wokal i osobowość. Bardzo serdecznie go pozdrawiam. Ja jestem odważna, ja się nie boję wyzwań. Przyjmę każde wyzwanie. Ale nigdy o to nie zabiegałam. Mam co robić. - zdradziła Dorota Gardias.

Polska prezenterka, która szybko zyskała sympatię widzów, jak sama mówi nie boi się wyzwań, a życie jest dla niej satysfakcjonującą przygodą w nieznane. Pomimo ugruntowanej pozycji w branży, gwiazda cały czas poszukuje nowych możliwości, które dostarczą jej pakiet niezapomnianych emocji i wrażeń. 

Michał Szpak - najlepsze występy

Michał Szpak mistrzem świata 

Michał Szpak dla Doroty Gardias jest mistrzem świata w swojej dziedzinie. Prezenterka w wywiadzie sama przyznaje, że muzyka w jej życiu towarzyszy jej na co dzień. Ona sama uwielbia śpiewać i grać na różnych instrumentach. Głównie interesują ją skrzypce, gitara oraz pianino. 

Najnowsze