Michał Szczygieł na spontanie stworzył wyjątkową wersję swojego hitu! Co za power!

Michał Szczygieł na spontanie stworzył wyjątkową wersję swojego hitu! Co za power!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Michał Szczygieł na spontanie stworzył wyjątkową wersję swojego hitu! Co za power!

Spontan, czyli utwór, który po dłuższej przerwie rozkochał w sobie słuchaczy Radia ESKA. Michał Szczygieł z tej okazji postanowił stworzyć nową, akustyczną wersję swojego singla. Oceńcie go już teraz i poczujcie dawkę pozytywnej energii!

Spis treści

  1. Michał Szczygieł - piosenka Spontan akustycznie

Michał Szczygieł - piosenka Spontan w akustycznej wersji, to zupełnie inna odsłona tego utworu, który na fali dużego zainteresowania słuchaczy Radia ESKA przeżywa obecnie swoją drugą młodość. Inna, ale równie energetyczna, pozwalająca się zrelaksować i odpłynąć. Spontan jest więc dobrym przykładem sleeper hit, jednak trudno myśleć o zaśnięciu przy tym utworze. Już od pierwszych taktów, czy to w wersji akustycznej, czy studyjnej, Michał Szczygieł tanecznym krokiem zabiera nas do miłych wspomnień z końcówki lata.

Michał Szczygieł walczył, by nie odbiła mu sodówka. Artysta czuje, że powtórzy sukces hitu Nic tu po mnie [WYWIAD]

Michał Szczygieł - piosenka Spontan akustycznie

Nowa odsłona piosenki jest owocem współpracy Michała z Kubą Laszukiem - gitarzystą i producentem muzycznym. Owa dwójka świetnie rozumie się podczas wspólnych występów, czy też sesji w studiu nagraniowym, o czym można przekonać się słuchając akustycznej wersji radiowego hitu. Michał Szczygieł dodaje, że akustyczna wersja singla to wyraz wdzięczności dla fanów za ciepłe przyjęcie ostatnich premier. Artysta zapowiada ofensywę wydawniczą w najbliższych miesiącach.

Najnowsze