Michał Szczygieł na balkonie śpiewa nową piosenkę. Wykonanie Noga na gaz [TYLKO U NAS]

2021-06-18 17:16
Michał Szczygieł na balkonie śpiewa nową piosenkę. Niesamowite wykonanie Noga na gaz
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Michał Szczygieł na balkonie śpiewa nową piosenkę. Niesamowite wykonanie Noga na gaz

Noga na gaz - to tytuł najnowszego singla Michała Szczygła, z jego debiutanckiego albumu Tak Jak Chcę. Jak będzie brzmieć utwór podczas koncertów? Przekonajcie się odpalając wyjątkową wersję a capella - tylko na ESKA.pl!

Michał Szczygieł, czyli jeden z ulubionych artystów polskich internautów wydał długo wyczekiwaną, debiutancką płytę. Album Tak Jak Chcę zawiera dziesięć podstawowych utworów oraz bonusowy track. Jednym z utworów promujących to wyjątkowe wydawnictwo jest singiel Noga na gaz. Teledysk piosenki możecie zobaczyć poniżej, ale zanim to przekonajcie się, jak brzmi ten energetyzujący kawałek w wersji a capella. Michał Szczygieł zaśpiewał specjalnie dla czytelników ESKA.pl!

Michał Szczygieł z polską płytą roku? Album Tak Jak Chcę przed premierą robi furorę!

Michał Szczygieł śpiewa na żywo piosenkę Noga na gaz! [TYLKO U NAS]

Michał Szczygieł - piosenka Noga na gaz

Jest upalny letni dzień, żar leje się z nieba, zegar odlicza kolejne minuty do 17:00 a Wy nie macie pomysłu, jak spędzić popołudnie? Mamy dla Was prostą i przyjemną propozycję. Wychodzicie z pracy, wyłączacie telefon, wskakujecie do auta i razem z bliską osobą jedziecie przed siebie. Jest jeden warunek. Aby poczuć 100% satysfakcji z nieplanowanej podróży, w Waszych głośnikach musi pojawić się najnowszy singiel Michała Szczygła zatytułowany Noga na gaz. Gwarantujemy, że przy tej piosence będzie to niezapomniany wypad!

Tytułu nie należy traktować w pełni dosłownie – kawałek spodoba się także niezmotoryzowanym oraz wielbicielom innych środków transportu: pociągów, rowerów, tramwajów, żaglówek oraz deskorolek.

Michał Szczygieł - płyta Tak Jak Chcę

Michał Szczygieł dojrzewa jako artysta, a każdy kolejny etap jest dla niego zarówno świetną zabawą, jak i nauką. Zawartość krążka udowadnia, że jest świadom swoich muzycznych poczynań i doskonale wie, jak powinna brzmieć współczesna muzyka rozrywkowa. W osiągnięciu zamierzonego celu pomogły mu m.in. dwa niezawodne duety producenckie: Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek & Patryk Kumór) i Undersealevel Music (Szymon Frąckowiak & Jakub Laszuk).

Energia na debiutanckim albumie Michała Szczygła przypomina tę z udanej randki, do której chętnie wracamy wiele razy z uśmiechem na twarzy i która zapoczątkowała coś pięknego i bardzo ekscytującego.

Michał Szczygieł - płyta Tak Jak Chcę: TRACKLISTA

 1. Tak jak chcę
 2. Nie ma co płakać
 3. Spontan
 4. Jakby co
 5. Więcej
 6. Noga na gaz
 7. Nic tu po mnie
 8. Nie mamy nic
 9. To będzie dobry dzień
 10. Dłonie
 11. Spontan akustycznie (Bonus Track)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze