Michał Szczygieł królem letnich brzmień. Piosenka Pocałunek lata HITEM wakacji?!

i

Autor: Universal Music Poland Michał Szczygieł królem letnich brzmień. Piosenka "Pocałunek lata" HITEM wakacji?!

PREMIERA

Michał Szczygieł królem letnich brzmień. Piosenka "Pocałunek lata" HITEM wakacji?!

2023-07-03 15:17

Mistrz letnich bangerów z energetycznym soundtrackiem tegorocznych wakacji. Michał Szczygieł wydał utwór "Pocałunek lata", który zachwyca brzmieniem od pierwszych sekund. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Michał Szczygieł zdążył przyzwyczaić nas do podkręcania letnich playlist. Artysta aktualnie pilnie pracuje nad nową płytą, której premiera już niebawem i w swoim stylu nie zapomniał o wypuszczeniu nowej muzyki na ciepłe, letnie dni.

- Nie mogłem zostawić słuchaczy bez soundtracku na te piękne, słoneczne dni. W ostatnich latach przyzwyczaiłem Was i chyba samego siebie do pogodnych, energicznych numerów, bez których koleżeńskie schadzki w plenerze, czy domówki do białego rana nie byłyby już takie same… Mam nadzieję, że moje nowe dźwięki dadzą Wam słodkiego buziaka, do którego zawsze będziecie chcieli wracać! – tak o nowym singlu wspomina muzyk.

Eska Hit Challenge - Szczygieł / Kumór

Michał Szczygieł - piosenka Pocałunek lata

Z nadchodzącego, drugiego albumu Szczygła usłyszeliśmy do tej pory cztery single: „Adrenalina”, „Nowe sytuacje”, „Sam sobie wziął” oraz premierowy „Pocałunek lata”. Premiera następcy „Tak jak chcę” przewidziana jest na jesień bieżącego roku.  Do piosenki powstał teledysk, dzięki któremu każdy poczuje letni ​vibe: