Michael Jackson - tak wyglądałby DZISIAJ! Kruczoczarne kręcone włosy zdobyłyby wiele serc

i

Autor: AKPA / screen z Instagrama: https://www.instagram.com/alperyesiltas/ / Michael Jackson - tak wyglądałby DZISIAJ! Kruczoczarne kręcone włosy zdobyłyby wiele serc

Michael Jackson - tak wyglądałby DZISIAJ! Uśmiech i kruczoczarne włosy szokują

2023-10-03 8:39

Michael Jackson od wielu lat wzbudza duże emocje. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Wokół jego życia jest mnóstwo kontrowersji, o których jeszcze długo będzie głośno. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że Michael Jackson tworzył wyjątkową muzykę i wyprzedził pod tym względem czasy. Gdyby dziś żył, to niewątpliwie wyśpiewałby kolejne megahity. A jak by wyglądał? Przekonajcie się sprawdzając już teraz?

Spis treści

  1. Michael Jackson dzisiaj - tak by wyglądał

Michael Jackson dzisiaj miałby zapewne na koncie kolejne hity, wyjątkowe współprace i chętnie dzieliłby się swoim doświadczeniem z innymi artystami! Król muzyki popularnej zmarł w 2009 roku, zostawiając po sobie takie hity jak Bille Jean, Beat It, Smooth Criminal, czy chociażby Thriller. Niektórzy fani od wielu lat nie mogą uwierzyć w śmierć swojej ulubionej gwiazdy. Najbardziej zagorzali miłośnicy jego twórczości twierdzą, że Michael Jackson żyje, a teorie jakie na ten temat powstają mrożą krew w żyłach. Muzyk zmarł mając 50 lat, co oznacza, że w 2022 obchodziłby 63. urodziny. Jak Michael Jackson wyglądałby dzisiaj? Turecki artysta, Alper Yesiltas postanowił zrobić wizualizację pokazując jego metamorfozę. Zgodnie z opublikowanym przez niego zdjęciem MJ miałby kruczoczarne, kręcone włosy, śnieżnobiały uśmiech i oczy przepełnione radością.

Żona Michaela Jacksona winna jego śmierci? Szokujące wyznanie mrozi krew w żyłach!

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Michael Jackson dzisiaj - tak by wyglądał

Michael Jackson dzisiaj skradłby wiele serc fanek i niewątpliwie byłby przystojnym mężczyzną w podeszłym wieku. To właśnie pokazał Alpery Esiltas, który stworzył zdjęcie w ramach projektu opartego na sztucznej inteligencji. Jego projekt nosi tytuł Jakby nic się nie stało, a kryje się za nim pytanie: jak wyglądaliby ludzie, gdyby nie zmarli? Pod załączonym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy losowych internautów i fanów twórczości amerykańskiego wokalisty.

To jest genialne. Takie wzruszające zdjęcie;

Po prostu pięknie…..;

Taki niesamowity projekt - fotografia jest tak ważnym narzędziem zachowania naszej historii.;

Bardzo to kocham. Tak surrealistyczne. Bardzo miękkie. Tak żywy;

Michael daje radosne wibracje;

To niezwykle ciekawe i prowokujące do myślenia.;

Życie mogło być dla niego o wiele milsze.;

Chciałbym, żeby to była rzeczywistość;

Wyobraź sobie, że istnieje wszechświat, w którym to prawda. Jestem zazdrosny.;

Sonda
Czy wierzysz, że tak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson?